Ілон Маск показав вежу, яка має "ловити" на Землі відпрацьовану частину багаторазового міжпланетного корабля Starship (відео)

140-метрова вежа з “рукою” Mechazilla розташована на космодромі Starbase в штаті Техас. Вона створена, що “ловити” перший ступінь Starship Super Heavy після повернення з орбіти, зазначають Патріоти України.

За задумом винахідників, при приземленні ракета повинна знизити швидкість наскільки, щоб зачепитися за спеціальну стрілу на вежі. У майбутньому повертати ракету-носій будуть тільки за допомогою Mechazilla, заявляв Маск.

У минулому році десятий серійний випробувальний апарат Starship SN10 вперше приземлився під час льотних випробувань, але через вісім хвилин після посадки вибухнув.

Обвал китайського юаня розорив російський Центробанк на мільярди

четвер, 6 жовтень 2022, 20:52

Обвал китайського юаня завдав величезних збитків для російського Центробанку та Фонду національного добробуту РФ. Крах валюти обернувся втратами в золотовалютних резервах на суму понад $10 млрд. На початок року ЦБ РФ тримав у юанях аж 17,1% ЗВР – 668 м...

По сотні за десяток? Ціни на яйця в Україні можуть сягнути нової позначки

четвер, 6 жовтень 2022, 11:26

В Україні вартість десятка яєць сягнула 50 грн і до кінця року може бути на рівні 60 грн. При цьому десяток найвищої категорії курячих яєць (добірні) може впритул наблизитися до позначки 100 гривень, передають Патріоти України. Такий прогноз у коментар...