Ілон Маск показав вежу, яка має "ловити" на Землі відпрацьовану частину багаторазового міжпланетного корабля Starship (відео)

140-метрова вежа з “рукою” Mechazilla розташована на космодромі Starbase в штаті Техас. Вона створена, що “ловити” перший ступінь Starship Super Heavy після повернення з орбіти, зазначають Патріоти України.

За задумом винахідників, при приземленні ракета повинна знизити швидкість наскільки, щоб зачепитися за спеціальну стрілу на вежі. У майбутньому повертати ракету-носій будуть тільки за допомогою Mechazilla, заявляв Маск.

У минулому році десятий серійний випробувальний апарат Starship SN10 вперше приземлився під час льотних випробувань, але через вісім хвилин після посадки вибухнув.

Будемо платити на 60 грн більше: Як зростуть тарифи на воду в Україні

вівторок, 21 березень 2023, 8:24

Тарифи на воду зростуть вже у квітні. Та це буде лише першим етапом підвищення. Другий етап заплановано з 1 липня. Зрештою сумарна вартість водопостачання та водовідведення для одного домогосподарства в середньому виросте на 60 гривень. Такі дані містя...

Не все так погано? Скільки коштуватиме долар до кінця весни: Гетьманцев дав оптимістичний прогноз

вівторок, 21 березень 2023, 7:14

Курс долара у лютому помітно зміцнився, і в березні ця тенденція продовжується. Що буде з курсом до кінця весни, і чи варто українцям скуповувати валюту, розповів голова комітету з питань бюджету, податкової та митної політики Данило Гетьманцев, переда...