Імперія Х*йла на порозі краху: Держбанки тоннами вивозять золото з Росії

За січень - лютий в столицю Британії було вивезено 15,4 тонни на 775 млн доларів.

Згідно зі статистикою Федеральної митної служби Росії, з країни за перші два місяці 2020 року було вивезено і продано 17 тонн дорогоцінного металу на суму 854 млн доларів. Ці показники в 7 разів перевищують минулорічні дані. Про це повідомляє видання Finanz, передають Патріоти України.

В основному експорт йде в Лондон. Зазначається, що за січень - лютий в столицю Британії було вивезено 15,4 тонни на 775 млн доларів. Також видання підкреслює, що активно продають золото і російські Держбанки. Банк "ВТБ" продав 9 тонн золота. Золотовалютні активи "Газпромбанку" скоротилися на 2,2 тонни за лютий. В минулому році банки нарощували запаси і закупили з 38 до 92 тонн.

Нагадаємо, що найбільшим утримувачем золота залишився ВТБ (45 тонн). Крім того, Центробанк повністю зупинив закупівлю золота з 1 квітня і почав посилювати експорт, щоб забезпечити приплив валюти в економіку. Експерти зазначають, що момент для продажу фізичного золота не можна назвати невдалим, так як на ринку утворився якийсь дефіцит через зупинку виробництв і міжнародного авіасполучення. Як пише Telegram-канал "Тлумач", продаж золота Держбанку - це поганий знак. Він зазначає, що статистика за квітень і травень може бути гірше. Також він підкреслює, що активний продаж золота йде перед падінням держави. Блогер запевняє, що в січні 1917-го так вивозили царське золото, а під час пізнього СРСР золото вивозили вже в Швейцарію.

Хіти тижня. Тепер Запоріжжя є недосяжним зразком цивілізації для окупованого Донецька, - Казанський (відео)

субота, 30 травень 2020, 17:30

Запоріжжя під ярмом «українських карателів», як бачимо, розвивається, а Донецьк - більше ні... "Всего 6 лет назад многие дончане считали Запорожье чуть ли не селом. И вот теперь в Запорожье построили современный аэропорт, который выглядит получше многи...

Невеселі справи "Газпрому": Прокачка палива через українську ГТС скоротилася до рекордного мінімуму

субота, 30 травень 2020, 17:13

Оператор ГТС України повідомив, що обсяг протранспортованого газу ГТС, відповідно до нової транзитної угоди з "Газпромом", досягнув 20 мільярдів кубометрів, що на 46% менше ніж за аналогічний період минулого року? повідомляють Патріоти України з посила...