Імперія Х*йла на порозі краху: Держбанки тоннами вивозять золото з Росії

За січень - лютий в столицю Британії було вивезено 15,4 тонни на 775 млн доларів.

Згідно зі статистикою Федеральної митної служби Росії, з країни за перші два місяці 2020 року було вивезено і продано 17 тонн дорогоцінного металу на суму 854 млн доларів. Ці показники в 7 разів перевищують минулорічні дані. Про це повідомляє видання Finanz, передають Патріоти України.

В основному експорт йде в Лондон. Зазначається, що за січень - лютий в столицю Британії було вивезено 15,4 тонни на 775 млн доларів. Також видання підкреслює, що активно продають золото і російські Держбанки. Банк "ВТБ" продав 9 тонн золота. Золотовалютні активи "Газпромбанку" скоротилися на 2,2 тонни за лютий. В минулому році банки нарощували запаси і закупили з 38 до 92 тонн.

Нагадаємо, що найбільшим утримувачем золота залишився ВТБ (45 тонн). Крім того, Центробанк повністю зупинив закупівлю золота з 1 квітня і почав посилювати експорт, щоб забезпечити приплив валюти в економіку. Експерти зазначають, що момент для продажу фізичного золота не можна назвати невдалим, так як на ринку утворився якийсь дефіцит через зупинку виробництв і міжнародного авіасполучення. Як пише Telegram-канал "Тлумач", продаж золота Держбанку - це поганий знак. Він зазначає, що статистика за квітень і травень може бути гірше. Також він підкреслює, що активний продаж золота йде перед падінням держави. Блогер запевняє, що в січні 1917-го так вивозили царське золото, а під час пізнього СРСР золото вивозили вже в Швейцарію.

Не все погано: В Україні на третину обвалилася ціна на овочі "борщового набору"

вівторок, 1 грудень 2020, 22:01

В Україні за рік ціна на традиційну п’ятірку «борщових» овочів знизилася на 30% — до 32,42 грн., повідомляють Патріоти України. Так, у жовтні цього року овочі борщового набору коштували 32,42 грн, тоді як у жовтні минулого року — 46,4 грн, тож за рік о...

Зеленський разом з Радою зірвав облік для бізнесу, або Як українців прирекли на бідність, а МВФ обдурили, - експерти

вівторок, 1 грудень 2020, 14:58

В Україні за пропозицією президента Володимира Зеленського облік обороту фізичних осіб-підприємців (ФОП) перенесли на рік, до 1 січня 2022 року. У результаті такого рішення в тіні можуть залишитися сотні тисяч ФОП, які вже перевищують ліміти оборотів і...