Імпортозаміщення не спрацювало: Нові Lada Largus випустили з небезпечним дефектом

Відновлення виробництва Lada Largus було пов'язане з проблемами. По-перше, запчастин на заводі в Тольятті вистачає на випуск лише 1800 машин. По-друге, у нових авто виявили серйозний дефект гальмівної системи. Про цеповідомляє сайт Auto.ru, передають Патріоти України.

Якщо точніше, то в Lada Largus 2022 некоректно працює ABS. Раніше компоненти антиблокувальної системи гальм для "АвтоВАЗу" постачала німецька компанія Bosch, але після введення санкцій вона відмовилася від співпраці.

Як відомо, Lada Granta й Niva зараз випускають без ABS, а ось для Largus модулі антиблокувальної системи вирішили закупити в китайської компанії Trinova. Однак з'ясувалося, що автомобілю вона не підійшла.

Неправильна та навіть небезпечна робота ABS була відзначена вже на партії випущених Lada Largus під час заводської обкатки. Під час різкого гальмування система просто не спрацьовує — це дуже небезпечно, адже машина може втратити керування та піти юзом.

На "АвтоВАЗі" пообіцяли перевірити всю всю партію Lada Largus, проте блоки ABS Trinova не змінюватимуть (альтернативи їм зараз немає), а лише переналаштують. Після цього машини таки відправлять дилерам.

Згода батьків не потрібна: В Україні можуть дозволити працевлаштування з 14 років

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:00

Кабінет Міністрів пропонує спростити процедуру наймання на роботу неповнолітніх та дозволити працювати з 14 років без згоди батьків. Про це йдеться у 25 статті законопроєкту Про працю, який подано на погодження до Державної регуляторної служби, передаю...

У "Нафтогазі" розповіли, як українцям вигідніше платити за газ - з лічильником чи без

п’ятниця, 30 вересень 2022, 8:47

У компанії "Нафтогаз України" на прикладі пояснили, що вигіднгіше для споживачів - сплачувати за блакитне паливо відповідно до кількості зареєстрованних у помешканні осіб чи встановлювати облікові прилади, передають Патріоти України. В компанії у якост...