
З 1 березня 2025 року у Виноградові, що на Закарпатті, підвищаться тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення. Про це повідомив інженер Виноградівського ВУЖКГ Михайло Мочарко, передають Патріоти України.
Згідно з повідомленням, Виноградівське ВУЖКГ ухвалило це рішення через значне зростання вартості електроенергії та інших ресурсів.
Нові тарифи будуть наступними:
Причиною підвищення є подорожчання електроенергії на 37,4%, а також зростання вартості матеріалів і ресурсів для обслуговування комунальних систем.
Мочарко зазначив, що без коригування тарифів неможливо забезпечити стабільне водопостачання. "Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді протягом 14 календарних днів з дня опублікування в газеті", - йдеться в повідомленні.
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
Українцям почали масово відмовляти у наданні статусу тимчасового захисту PESEL UKR в деяких польських містах. Натомість громадянам присвоюють статус NUE, який позначає економічного мігранта та не передбачає спеціальних пільг, передають Патріоти України...