
З 1 березня 2025 року у Виноградові, що на Закарпатті, підвищаться тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення. Про це повідомив інженер Виноградівського ВУЖКГ Михайло Мочарко, передають Патріоти України.
Згідно з повідомленням, Виноградівське ВУЖКГ ухвалило це рішення через значне зростання вартості електроенергії та інших ресурсів.
Нові тарифи будуть наступними:
Причиною підвищення є подорожчання електроенергії на 37,4%, а також зростання вартості матеріалів і ресурсів для обслуговування комунальних систем.
Мочарко зазначив, що без коригування тарифів неможливо забезпечити стабільне водопостачання. "Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді протягом 14 календарних днів з дня опублікування в газеті", - йдеться в повідомленні.
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...