
З 1 березня 2025 року у Виноградові, що на Закарпатті, підвищаться тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення. Про це повідомив інженер Виноградівського ВУЖКГ Михайло Мочарко, передають Патріоти України.
Згідно з повідомленням, Виноградівське ВУЖКГ ухвалило це рішення через значне зростання вартості електроенергії та інших ресурсів.
Нові тарифи будуть наступними:
Причиною підвищення є подорожчання електроенергії на 37,4%, а також зростання вартості матеріалів і ресурсів для обслуговування комунальних систем.
Мочарко зазначив, що без коригування тарифів неможливо забезпечити стабільне водопостачання. "Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді протягом 14 календарних днів з дня опублікування в газеті", - йдеться в повідомленні.
Експорт російської нафти досяг максимальних значень з початку 2026 року, однак фінансові надходження від продажу сировини продовжують знижуватися через падіння світових цін, передають Патріоти України. За даними аналітичних оцінок, за тиждень з 15 по 2...
На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...