
З 1 березня 2025 року у Виноградові, що на Закарпатті, підвищаться тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення. Про це повідомив інженер Виноградівського ВУЖКГ Михайло Мочарко, передають Патріоти України.
Згідно з повідомленням, Виноградівське ВУЖКГ ухвалило це рішення через значне зростання вартості електроенергії та інших ресурсів.
Нові тарифи будуть наступними:
Причиною підвищення є подорожчання електроенергії на 37,4%, а також зростання вартості матеріалів і ресурсів для обслуговування комунальних систем.
Мочарко зазначив, що без коригування тарифів неможливо забезпечити стабільне водопостачання. "Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді протягом 14 календарних днів з дня опублікування в газеті", - йдеться в повідомленні.
В Україні все жорсткіше беруться за фінансовий моніторинг, причому тепер увагу привертають не лише дорогі покупки на кшталт авто та нерухомості, а й грошові перекази фактично на будь-яку суму. Йдеться про поповнення готівкою банківських карток через пл...
Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...