Інакше штраф 25 тис. євро: Ось про що українським біженцям у Німеччині слід звітувати

Українцям у Німеччині потрібно звернути увагу, що умови їхнього перебування у ФРН є предметом пильної уваги німецького уряду. У Німеччині триває обговорення ситуації з українськими біженцями. Загалом їхня кількість становить 1,169 млн осіб, що становить понад одну шосту всіх біженців з України у світі, передають Патріоти України.

Незважаючи на кількість українців у Німеччині, лише 26,5% з них працюють, включаючи неповний робочий день або Minijob. Українці в Німеччині сплачують прибутковий податок, як і решта. Термін подання податкової декларації за 2023 рік спливає 2 вересня 2024 року. За несвоєчасне подання передбачено штрафи: 0,25% від суми податку за кожний прострочений місяць, з максимальною сумою штрафу 25 000 євро. Податкова декларація не потрібна, якщо річний дохід не перевищує 12 174 євро для одиноких осіб або 23 118 для подружніх пар.

Нагадаємо, у Німеччині 27 червня набув чинності новий закон про громадянство. Відтепер для отримання паспорту всередині країни треба прожити п’ять років замість восьми. Претендентам на німецький паспорт можна не відмовлятися від свого громадянства, хоча раніше Берлін дозволяв зберігати колишній паспорт лише власникам паспортів країн Євросоюзу. Ще діти іноземців можуть отримувати громадянство Німеччини без будь-яких додаткових умов, якщо принаймні один із батьків щонайменше п’ять років живе в країні.

Частину пенсіонерів зобов'язали написати спеціальну заяву: Кого стосується і скільки є часу, щоб не забрали виплату

субота, 12 липень 2025, 11:57

Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...

Індія тестує нове джерело енергії, що може поставити "хрест" на традиційній сонячній енергетиці

субота, 12 липень 2025, 9:32

Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...