Infiniti показала електричний концепт автівки, що репрезентує "амбіції 2030" компанії (відео)

Стратегія Ambition 2030 передбачає, що більша частина лінійки японського преміум-бренду буде електрифікованою. Але не повністю і не 100-відсотково електричною.

Хоча багато автовиробників вже встигли зробити заяви про повний перехід на виробництво електромобілів, марка Infiniti не йде ва-банк на електроенергію. Принаймні, не відразу. Автовиробник обіцяє, що більшість моделей в лінійці будуть електрифіковані до 2030 року, але не всі.

У відео, розміщеному нижче, Infiniti каже наступне: “Ми не дозволимо лише розміру акумулятора визначати нас, а скоріше дамо можливість клієнтам вибирати джерело живлення, яке відповідає їхньому способу життя”. Разом з цією заявою компанія показала затемнені зображення кількох концептів.

Один із них, з присадкуватим силуетом, інтригує спалахом тахометра – імовірно, це є натяком на високопродуктивний гібрид. Оскільки так багато брендів прагнуть повної електрифікації, електрифіковані ДВЗ можуть стати чимось на кшталт нішевого сегмента до кінця десятиліття.

Решта відео є сумішшю пишномовних фраз, таких як “плавна інтеграція”, “природна краса” та “людський досвід”, але під кінець ролика ми можемо побачити ще один цікавий кадр – трійку анонімних машин, одна з яких, очевидно, є кросовером. Жодних подробиць про самі автомобілі на відео виробник не розкрив.

"Подоїть" ще підприємців? Гетманцев заявив, що влада Зеленського обійдеться без кредиту МВФ

понеділок, 17 січень 2022, 23:56

Україна за відсутності додаткових потрясінь може пройти друге півріччя 2022 року без термінового укладання нової програми з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Так вважає голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Да...

Вже у лютому в Україні розпочнуться відключення газу: До чого готуватися пересічним громадянам

понеділок, 17 січень 2022, 21:45

Уже в лютому багато українських споживачів ризикують залишитися без постачання газу. Уряд підготував список, за яким відбуватиметься відключення газу. Назвали цей список завуальовано: "плановий графік постачання та використання природного газу в розріз...