Infiniti показала електричний концепт автівки, що репрезентує "амбіції 2030" компанії (відео)

Стратегія Ambition 2030 передбачає, що більша частина лінійки японського преміум-бренду буде електрифікованою. Але не повністю і не 100-відсотково електричною.

Хоча багато автовиробників вже встигли зробити заяви про повний перехід на виробництво електромобілів, марка Infiniti не йде ва-банк на електроенергію. Принаймні, не відразу. Автовиробник обіцяє, що більшість моделей в лінійці будуть електрифіковані до 2030 року, але не всі.

У відео, розміщеному нижче, Infiniti каже наступне: “Ми не дозволимо лише розміру акумулятора визначати нас, а скоріше дамо можливість клієнтам вибирати джерело живлення, яке відповідає їхньому способу життя”. Разом з цією заявою компанія показала затемнені зображення кількох концептів.

Один із них, з присадкуватим силуетом, інтригує спалахом тахометра – імовірно, це є натяком на високопродуктивний гібрид. Оскільки так багато брендів прагнуть повної електрифікації, електрифіковані ДВЗ можуть стати чимось на кшталт нішевого сегмента до кінця десятиліття.

Решта відео є сумішшю пишномовних фраз, таких як “плавна інтеграція”, “природна краса” та “людський досвід”, але під кінець ролика ми можемо побачити ще один цікавий кадр – трійку анонімних машин, одна з яких, очевидно, є кросовером. Жодних подробиць про самі автомобілі на відео виробник не розкрив.

Гривня укріпилися до долара та євро: Курси валют на 7 грудня

середа, 7 грудень 2022, 12:13

В обмінних пунктах України сьогодні, 7 грудня 2022 року, курс долара у продажу впав на 5 копійок до 40,20 гривень за долар. Курс євро впав на 15 копійок до 41,75 гривні за євро. На готівковому ринку середній курс долара по Україні складає:. Середній ку...

За 1,5 млрд бюджетних грошей: ОПЗЖ у Дніпрі будує льодову арену

середа, 7 грудень 2022, 11:45

Дві будівельні компанії у Дніпропетровській області отримали замовлення від ОДА та її підрозділів на понад 2 млрд грн, у тому числі на реконструкцію льодової арени ДС "Метеор". У цьому статутний капітал однієї фірми становить лише 200 грн, а другий – 1...