Інфляція набирає обертів: Експерт пояснив, чи загрожує українцям взимку "ціновий шок"

Українців лякають прогнозами цін на продукти на зиму та осінь. Не відкидається сценарій суттєвого їхнього подорожчання, передають Патріоти України.

Тож чи справді чекати нових, "вищих", цінників у магазинах у холодну пору року, в ефірі "Сніданку з 1+1" пояснив економіст, інвестиційний банкір Сергій Фурса.

"Цього року у нас очікується інфляція на рівні приблизно 30%. А вже є на 20%. Тобто дві третини цього подорожчання вже минуло. Так, ціни до кінця війни зростатимуть постійно", - каже експерт. За його словами, зараз, під час збору врожаю, сповільнилась інфляція, восени буде трішки прискорення.

"Голоду не буде, у нас чудовий врожай, достатній рівень імпорту", - наголосив Фурса. Він додав, що не варто запасатися багатьма продуктами, гроші потрібно раціонально використовувати. Економіст не став прогнозувати, на які саме категорії продуктів очікується зростання цін.

Ситуація різко зміниться: Названо топ-5 найпопулярніших вакансій під час війни та після перемоги

неділя, 2 квітень 2023, 8:55

В Україні відбулися серйозні зміни на ринку праці. Робота для громадян є, але попит на багатьох спеціалістів впав. Названо топ-5 найпопулярніших вакансій під час війни. Також стало відомо, які професіонали будуть потрібні після перемоги, передають Патр...

У трьох категорій українців з'явилася можливість онлайн збільшити свою майбутню пенсію: У ПФУ розповіли, як це зробити

неділя, 2 квітень 2023, 8:25

В Україні запустили цифровий сервіс, за допомогою якого громадяни можуть добровільно вносити страхові внески, щоби збільшити стаж, необхідний для призначення пенсії. За допомогою такого інструменту можна збільшити розмір пенсійних виплат. Про це повідо...