Інші пріоритети фінансування й не тільки: Чому деякі переселенці місяцями не отримують соціальні виплати

В Мінсоцполітики назвали причини затримки соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам / ua.depositphotos.comЗаступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко озвучив причини, чому деякі внутрішньо переміщенні особи довго не можуть отримати соціальні виплати. Про це він повідомив під час інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.

За його словами, у затримці соціальних виплат існує два фактори. Перший – ці документи можуть бути в обробці. "Зокрема, ми говорим про те, що переміщення відбулося нерівномірно по державі, і припустимо в західні регіони кількість переміщенних осіб звичайно більша у порівнянні із кількістю місцевого насленення і спроможністю інфраструктури", - розповів чиновник.

Друга причина - інші пріоритети фінансування. "Бувають випадки, коли нам доводиться визначати пріоритети у виділенні коштів, які ми можемо собі дозволити профінансувати в конкретний день, і тут перевага віддається сектеру безпеки і оборони", - зазначив він.

Музиченко підкреслив, що в будь-якому разі соціальні видатки також в пріоритеті держави, і вони будуть профінансовані в повному обсязі.

Українцям пропонують погасити комунальні борги та погрожують не розпочати опалювальний сезон: Що робити

п’ятниця, 30 вересень 2022, 16:56

В Україні комунальні підприємства розіслали повідомлення, що у разі наявності заборгованості є ризик, що опалювальний сезон так і не розпочнеться. Для оплати пропонують підписати договір реструктуризації: він передбачає, що сім'ї будуть віддавати за ко...

Пенсії в Україні: Стало відомо, кому чекати підвищення з 1 жовтня

п’ятниця, 30 вересень 2022, 16:30

В Україні з 1 жовтня планується плановий перерахунок пенсій для осіб старше 70 років. Підвищення пенсійних виплат також торкнеться тих українців, які отримують «військову» пенсію по інвалідності та мінімальну, передають Патріоти України. Розмір мінімал...