Інші пріоритети фінансування й не тільки: Чому деякі переселенці місяцями не отримують соціальні виплати

В Мінсоцполітики назвали причини затримки соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам / ua.depositphotos.comЗаступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко озвучив причини, чому деякі внутрішньо переміщенні особи довго не можуть отримати соціальні виплати. Про це він повідомив під час інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.

За його словами, у затримці соціальних виплат існує два фактори. Перший – ці документи можуть бути в обробці. "Зокрема, ми говорим про те, що переміщення відбулося нерівномірно по державі, і припустимо в західні регіони кількість переміщенних осіб звичайно більша у порівнянні із кількістю місцевого насленення і спроможністю інфраструктури", - розповів чиновник.

Друга причина - інші пріоритети фінансування. "Бувають випадки, коли нам доводиться визначати пріоритети у виділенні коштів, які ми можемо собі дозволити профінансувати в конкретний день, і тут перевага віддається сектеру безпеки і оборони", - зазначив він.

Музиченко підкреслив, що в будь-якому разі соціальні видатки також в пріоритеті держави, і вони будуть профінансовані в повному обсязі.

Занадто дороге задоволення: Росіяни не зможуть пересісти на китайські автомобілі, - Reuters

субота, 25 березень 2023, 18:52

На тлі масових антиросійських санкцій, введених у зв'язку з вторгненням РФ в Україну, росіяни скаржаться на неможливість перейти на автомобілі китайського виробництва, передають Патріоти України. Як повідомляє Reuters, ціни на китайські автомобілі вияв...

У Росії закінчуються гроші, вже влітку не буде чим покривати дефіцит бюджету, - економіст

субота, 25 березень 2023, 17:30

У Росії через високий дефіцит Фонд добробуту може закінчитися вже цього літа. Можливості покриття бюджетної діри скорочуються. Про це розповів виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин. За його словами, в росіян обмежені можливо...