Інтерес росіян до низькокваліфікованої роботи у Польщі зріс на 600% за два дні, але їх наймати не хочуть

Інтерес росіян до роботи у Польщі зріс на 600% після оголошення мобілізації. Польські рекрутери не прагнуть наймати громадян РФ із солідарності з Україною, передають Патріоти України.

За останні два дні інтерес росіян до низькокваліфікованої роботи в Польщі зріс на 600% – рекрутери отримали 130 запитів на роботу з РФ. Про це повідомили у міжнародному агентстві з працевлаштування Gremi Personal.

До оголошення в Росії масової мобілізації ця позначка досягала 20-30 запитів на місяць. Як зазначають фахівці з працевлаштування, до війни польські роботодавці взагалі не відчували попиту на вакансії у Польщі з боку росіян. Проте економічна криза та санкції поступово призводять до певних змін.

Чому вони обирають Польщу ? Насамперед через можливість швидкого перетину кордону та легалізацію перебування. Крім того, більшість польських роботодавців гарантують легальне працевлаштування, офіційну заробітну плату та соціальний пакет, — зазначила директорка департаменту рекрутингу Gremi Personal Ганна Джоболда.

У компанії додали, що польські рекрутингові компанії здебільшого не наймають громадян РФ не лише через відсутність спрощених візових процедур, нових санкційних візових обмежень, а також через солідарність з Україною.

Як повідомлялося, показник безробіття в Польщі у липні 2022 року склав 4,9%. Це найнижчий показник за останні 32 роки — з моменту падіння комуністичного режиму та початку ринкових реформ у країні.

На кону $1 млрд: Названо 5 проблемних пунктів з програми МВФ для України

вівторок, 26 вересень 2023, 17:27

Сьогодні, 26 вересня, почалась робота української делегації з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Від цього залежить, насамперед, другий перегляд програми розширеного фінансування (EFF) на $1 млрд. Про це написав у Telegram народний депутат Ярослав Желе...

Абонплата за газ: Що буде, якщо не платити за доставку блакитного палива

вівторок, 26 вересень 2023, 16:59

Українці платять за газ за двома платіжками - за саме паливо як товар та окремо за його доставку (т. зв. абонплата за газ). При цьому деякі споживачі самостійно прокладали газові труби в свої будинки та вірять, що в такому разі за транспортування газу ...