Інтерес росіян до низькокваліфікованої роботи у Польщі зріс на 600% за два дні, але їх наймати не хочуть

Інтерес росіян до роботи у Польщі зріс на 600% після оголошення мобілізації. Польські рекрутери не прагнуть наймати громадян РФ із солідарності з Україною, передають Патріоти України.

За останні два дні інтерес росіян до низькокваліфікованої роботи в Польщі зріс на 600% – рекрутери отримали 130 запитів на роботу з РФ. Про це повідомили у міжнародному агентстві з працевлаштування Gremi Personal.

До оголошення в Росії масової мобілізації ця позначка досягала 20-30 запитів на місяць. Як зазначають фахівці з працевлаштування, до війни польські роботодавці взагалі не відчували попиту на вакансії у Польщі з боку росіян. Проте економічна криза та санкції поступово призводять до певних змін.

Чому вони обирають Польщу ? Насамперед через можливість швидкого перетину кордону та легалізацію перебування. Крім того, більшість польських роботодавців гарантують легальне працевлаштування, офіційну заробітну плату та соціальний пакет, — зазначила директорка департаменту рекрутингу Gremi Personal Ганна Джоболда.

У компанії додали, що польські рекрутингові компанії здебільшого не наймають громадян РФ не лише через відсутність спрощених візових процедур, нових санкційних візових обмежень, а також через солідарність з Україною.

Як повідомлялося, показник безробіття в Польщі у липні 2022 року склав 4,9%. Це найнижчий показник за останні 32 роки — з моменту падіння комуністичного режиму та початку ринкових реформ у країні.

Мешканцям двох областей виплатять по 6600 грн на кожного члена сім'ї: Хто може претендувати на допомогу

середа, 7 грудень 2022, 22:58

Постраждалі від війни мешканці Київської та Харківської областей можуть отримати грошову допомогу від американської благодійної організації HIAS. Реєстрацію на отримання коштів вже розпочато, повідомили на Соціальній інформаційній платформі, передають ...

Безробіття і мобілізація: У Кабміні відповіли, чи можуть призвати до армії українців без роботи

середа, 7 грудень 2022, 22:30

В Україні продовжує діяти військовий стан та загальна мобілізація, тому особи, які не мають офіційного працевлаштування, перебувають на обліку в центрі зайнятості та не мають підстав для відстрочення від призову, можуть бути зняті з реєстрації в центрі...