Інвестиції як визнання: Шведи дорого купили українську студію, що створила серію ігор Metro

Шведська компанія Embracer Group, куди входять THQ Nordic, Deep Silver і Saber Interactive, придбала українську студію 4A Games, яка створила серію ігор Metro, повідомляють Патріоти України з посиланням на офіційний реліз компанії.

За 36 мільйонів доларів шведи отримали повний пакет акцій української студії. Умови угоди передбачають, що $25 млн 4A Games будуть виплачені готівкою – решту суми віддадуть акціями. Протягом п’яти років розробники отримають ще $35 млн, в разі виконання низки зобов’язань.

У релізі сказано, що Embracer Group є ідеальним партнером для 4A Games, завдяки чому вдасться побудувати франшизу Metro.

Серія ігор Metro заснована на серії романів від російського письменника Дмитра Глухівського. На сьогоднішній день доступні три частини гри – Metro 2033, Metro: Last Light і Metro Exodus.

Додамо, що крім української були придбані ряд інших студій розробників, серед яких DECA Games (розробник мобільних ігор), New World Interactive (мережеві шутери Insurgency, Day of Infamy), Palindrome Interactive (розробник стратегії Immortal Realms: Vampire Wars), Pow Wow Entertainmen (розробник Misbits), Sola Media і Rare Earth Games, а також Vermila Studios (розробник хоррора Crisol: Theater of Idols).

Добити Х**ло: Зеленський знайшов Україні нового союзника щодо "Північного потоку-2"

четвер, 24 вересень 2020, 15:40

Україна та Словаччина мають спільне бачення загроз, які становить російський газопровід "Північний потік-2". Про це сказав президент Володимир Зеленський після зустрічі з главою Словацької Республіки Зузаною Чапутовою у Братиславі, передають Патріоти ...

Нова енергія: Презентовано найкомпактніший водневий генератор у світі

середа, 23 вересень 2020, 23:24

GEH2 оснащений водневими паливними елементами Toyota. GEH2, зібраний і випробуваний компанією Eneria, оснащений водневими паливними елементами останнього покоління від Toyota, і на сьогоднішній день є найбільш ефективним і найбільш компактним водневим ...