Інвестиційні ризики через нашу війну: Американська ІТ-компанія за один день звільнила весь український офіс, - ЗМІ

takeoff

Американська компанія Takeoff Technologies 23 березня звільнила весь київський офіс розробки, де працювало понад 80 людей, як з України, так і з-за кордону. Про це повідомляє ain.ua із посиланням на джерело.

Зазначається, що наразі роботу шукають інженерні групи, команда Data Science, команда підтримки та фінансова команда.

Takeoff Technologies базується в США та займається розробкою ПЗ для автоматизації процесів для компаній у сфері електронної комерції. Окрім американського офісу, компанія також має команди розробки в Україні та Індії.

Причину звільнення українців 23 березня на колективному дзвінку озвучив Senior Vice President Of Engineering компанії Метью Барнс. За його словами, Takeoff Technologies потрібні інвестиції, а наявність у компанії офісу розробки в Україні може стати фактором ризику і завадити компанії залучити фінансування.

Ще однією з причин стало те, що у Takeoff Technologies, буцім-то, немає клієнтів у Європі – лише в США, Канаді та ОАЕ. Тому Україна не підходить як локація для компанії.

Деякі важливі позиції, які раніше займали українців, компанія, за даними джерела, має намір замістити спеціалістами з Індії та США.

За словами співробітника Takeoff Technologies Алекса Зайченка, компанія залишила звільненим працівникам всю техніку для роботи та виплачує компенсаційний пакет.

Із 2017 по 2020 рік у керівному складі Takeoff Technologies був український підприємець Єгор Анчішкін. Він продав Takeoff свою частку в компанії CatFresh (американський аналог Zakaz.ua) і зайняв спершу позицію СТО у Takeoff Technologies, а пізніше став Chief of Retailer Integration. У 2020 році Анчішкін пішов, щоб займатися власним стартапом.

За даними джерел, останнім часом компанія переживала важкі часи та змінила модель, на підтримку якої потрібно менше людей.

Частина пенсіонерів в Україні може отримати одразу шість пенсій: Що треба знати

четвер, 8 червень 2023, 6:50

В Україні ті пенсіонери, які ухвалили рішення надовго виїхати з території країни, мають право на одноразову виплату у розмірі шести пенсій. Для цього потрібно написати заяву та звернутися до відділення Пенсійного фонду.Про це йдеться у роз'ясненні ПФУ ...

"Ми не встановлюємо правила": Зеленський розповів, чому МВФ не подобається ідея зниження податків

середа, 7 червень 2023, 16:26

Поки в Україні йде війна введення податкової реформи для зниження податкового тиску неможливо. Таку заяву під час прес-конференції зробив президент України Володимир Зеленський, зазначивши при цьому, що саму ідею реформи, при якій податок на додану вар...