Історичний рекорд з перевалки вантажів встановив порт "Південний"

Порт “Південний” – самий глибоководний порт України, заснований в 1978 році, який традиційно лідирує серед вітчизняних портів за вантажообігом.

З початку року в морському порту “Південний” перевалили з понад 49,2 млн т вантажів, що стало найбільшим показником за весь час існування порту (41 рік). Таким чином порт оновив свій рекорд 2015-го року, передають Патріоти України з посиланням на дані Адміністрації морських портів України.

З початку року державний стівідор ДП МТП “Південний” перевантажив 13,7 млн т вантажів та перевиконав план перевалки на 32%. Також за означений період вантажообіг групи терміналів ТІС перевищив 30 млн т. Це абсолютний рекорд перевалки для ТІС за весь час роботи компанії.

Нагадаємо, що порт “Південний” – самий глибоководний порт України, заснований в 1978 році, який традиційно лідирує серед вітчизняних портів за вантажообігом. За результатами 2015-го року “Південний” увійшов до топ-100 найбільших портів світу за обсягом загального вантажообігу за версією Американської асоціації портових адміністрацій.

Хіти тижня. "Нерозуміння - це найгірше": Економіст розповів, яким буде курс гривні до кінця року

субота, 19 вересень 2020, 1:00

Національна валюта буде потроху дешевшати. До кінця року відбуватиметься плавна девальвація гривні, без різкого обвалу або зміцнення. Про це в коментарі розповів економічний експерт Олексій Дорошенко, передають Патріоти України. "Девальвація. Нічого ін...

Для цього Зеленський міняв голову НБУ? ​Курс гривні повернувся до мінімуму 2020 року

п’ятниця, 18 вересень 2020, 20:22

Національний банк послабив офіційний курс гривні до долара на 6 копійок, встановивши його на 21 вересня на рівні 28,17 гривні. Офіційний курс гривні до євро встановлений на рівні 33,35 грн, зазначають Патріоти України. Нагадаємо, що найнижчий курс грив...