Ізраїльський електричний літак Alice згорів в аеропорту США

Спочатку Eviation Aircraft планувала почати продажі Alice вже в 2022 році.

Пожежа пасажирського електросамолета Alice трапилася в аеропорту Прескотта в Арізоні, де проходили наземні випробування цього пристрою, передають Патріоти України.

Причиною загоряння стала зовнішня акумуляторна батарея, яка підключалася до бортової електричної мережі прототипу під час цих випробувань. Інші деталі події поки не розкриваються. Зараз Eviation Aircraft оцінює обсяг отриманих під час пожежі ушкоджень прототипу. При цьому поки не відомо, чи позначиться він на терміні подальших льотних випробувань пристрою.

Літак Alice оснащений трьома електромоторами. Довжина літального апарату складе 12 м, а максимальна злітна маса - 6,4 т. Заряду батареї електросамолета Alice вистачить для виконання коротких міжрегіональних перельотів на відстань до 560 км. При цьому крейсерська швидкість літального апарату складе 260 вузлів.
Спочатку Eviation Aircraft планувала почати продажі Alice вже в 2022 році. Поки представники компанії не повідомляли, чи вплине ця аварія на терміни початку продажу пристрою.

Українці вже зараз можуть платити за електроенергію вдвічі менше: Що потрібно зробити

неділя, 25 вересень 2022, 9:25

В Україні ті сім'ї, які встановили двозонні лічильники, можуть у нічний період платити за електроенергію вдвічі менше. Це дозволить значно скоротити витрати на комуналку, передають Патріоти України. . Вартість електроенергії не зміниться (останнього ...

Хто має право в умовах воєнного стану достроково вийти на пенсію за віком: Юристи пояснили алгоритм

неділя, 25 вересень 2022, 8:44

До фахівців "Юридичного порадника для ВПО" звернулася 58-річна переселенка з Харкова. За місяць до того її звільнили за скороченням штату. У новинах жінка читала, що зараз багатьом дозволяють достроково піти на пенсію. Чи так це і що для цього потрібно...