Japan Airlines випробувала вантажний дрон перевезенням свіжої риби (відео)

Максимальна відстань, яку може пролетіти безпілотник, становить близько 60 км.

Japan Airlines випробувала вантажний дрон перевезенням свіжої риби. Тестування проводилося в спільному повітряному просторі в префектурі Нагасакі і було визнано успішним. Про це пише Flightglobal з посиланням на повідомлення компанії, передають Патріоти України.

У випробуваннях взяв участь безпілотний вертоліт Yamaha Fazer-R G2, який був розроблений японською компанією спеціально на замовлення Japan Airlines. Максимальна відстань, яку може пролетіти безпілотник, становить близько 60 км. Дані про його вантажопідйомність не розкриваються.
Тестування пройшло в два етапи, які відбулися 18 і 20 лютого 2020 року. Спочатку апарат за кілька рейсів доставив близько 46 кг вантажів з аеропорту Камігото в аеропорт Одзіка, а потім перевіз 20 кг свіжої риби з аеропорту Камігото на підприємство в місті Сайкай. Дальність польоту склала 35 км.

Під час випробувань інженери відстежували відхилення апарату від заздалегідь прокладеного маршруту, а також стежили за тим, щоб температура в холодильній камері залишалася досить низькою. Тестування пройшло успішно.

Хіти тижня. Коронавірус із нафтою допомогли: Міжнародні резерви Росії рекордно впали з 2008 року за один тиждень

п’ятниця, 3 квітень 2020, 0:10

Економіка Росії опинилася в складній ситуації через потрійний удар. Експерти повідомляють, що такого обвалу резервів Центрального банку не було 12 останніх років, починаючи з осені 2008 року. Тоді за тижневий період з 17 по 24 жовтня ЦБ втратив 30,6 мл...

Долар виріс, газ подешевшав, казна просіла втричі: Цікаві цифри за рік президенства Зеленського (інфографіка)

четвер, 2 квітень 2020, 23:16

За час президентства Володимира Зеленського залишки на єдиному казначейському рахунку України зменшилися з 36 до 10 млрд гривень, а кілограм гречки подорожчав з 16 до 38 грн. При цьому трохи зменшився зовнішній борг і істотно подешевшав газ для населен...