
Кабінет міністрів України попрацював з проєктом постанови про реєстрацію нових авто. Транспортні засоби можна буде зареєструвати прямо в автосалоні. Даний проєкт спрямований на реєстраційну оптимізацію та вже надійшов на узгодження в уряд з Міністерства внутрішніх справ. Про це повідомляє AUTO-Consulting, передають Патріоти України.
Якщо ви купували нове авто в салоні, то знаєте, що машини і раніше можна було там зареєструвати, але це робилося за додаткову плату. За гроші навіть можна було вибрати номерний знак. Тепер послугу реєстрації автосалони офіційних імпортерів і дилерів зможуть надавати офіційно, якщо проєкт буде прийнятий.
Щоб проводити реєстрацію у своєму автосалоні, імпортери і дилери повинні бути зареєстровані в Головному сервісному центрі (ГСЦ) МВС, як суб'єкти господарювання та підписати з ГСЦ МВС договір про співпрацю.
Для цього, тим дилерським центрам, які хочуть взяти участь в експериментальному проєкті, необхідно надіслати заявки в ГСЦ МВС з відповідними документами. В автосалоні покупці нових машин зможуть відразу отримати реєстраційний номер і техпаспорт на свій придбаний транспортний засіб.
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...
Українці за кордоном можуть оформити пенсію дистанційно - але лише за однієї умови, про яку знають не всі. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти України....