Кабмін України заборонив нові російські товари

Під санкції, крім усього іншого, потрапив імпорт скляної тари, зокрема банок, пляшок для харчових продуктів і напоїв.

Російські скляні банки в Україну більше не приїдуть? Ілюстрація: соцмережі.

Кабінет міністрів України на засіданні в середу, 10 квітня, розширив список заборонених для імпорту російських товарів, повідомляють Патріоти України.

Відтепер ембарго поширюється на формалін і карбамідо-формальдегід концентрат, пружини для вантажних вагонів, електричну апаратуру для пристроїв залізничної автоматики та зв'язку, а також електричні провідники на напругу понад 1000В.

Ще однією постановою під санкції потрапив імпорт скляної тари, зокрема банок, пляшок для харчових продуктів і напоїв, ємностей і так далі.

У Кабміні зазначили, що, за даними Держстату, у 2018 році імпорт склотари з Росії перевищив 8 млн доларів, що майже в два рази вище показників 2017 року.

Джерело: РБК-Україна

Вибухи в Ірані: чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...

Буде удар по кишені: Vodafone підвищує тарифи та вводить плату за використання Telegram, названо дату

неділя, 5 лютий 2023, 9:47

Мобільний оператор Vodafone вирішив підвищити тарифи на зв'язок, а також ввести плату за використання популярного месенджера Telegram. Зміни чекають на абонентів з 10 лютого.Йдеться про тарифні плани, які можна підключити за умов передоплати. Контрактн...