Кабмін України заборонив нові російські товари

Під санкції, крім усього іншого, потрапив імпорт скляної тари, зокрема банок, пляшок для харчових продуктів і напоїв.

Російські скляні банки в Україну більше не приїдуть? Ілюстрація: соцмережі.

Кабінет міністрів України на засіданні в середу, 10 квітня, розширив список заборонених для імпорту російських товарів, повідомляють Патріоти України.

Відтепер ембарго поширюється на формалін і карбамідо-формальдегід концентрат, пружини для вантажних вагонів, електричну апаратуру для пристроїв залізничної автоматики та зв'язку, а також електричні провідники на напругу понад 1000В.

Ще однією постановою під санкції потрапив імпорт скляної тари, зокрема банок, пляшок для харчових продуктів і напоїв, ємностей і так далі.

У Кабміні зазначили, що, за даними Держстату, у 2018 році імпорт склотари з Росії перевищив 8 млн доларів, що майже в два рази вище показників 2017 року.

Джерело: РБК-Україна

Чи буде в Україні долар по 50: Економіст оцінив реалістичність "бюджетного" прогнозу

понеділок, 26 вересень 2022, 19:22

У проєкті бюджету на 2023 рік закладено офіційний курс долара 50 грн/дол (на кінець року середньорічний - 42 грн). Однак такий прогноз може і не здійснитися, адже фактично курс української валюти зараз залежить від перебігу розв'язаної Росією війни, пе...

Коли включать опалення в Україні - дата і особливості опалювального сезону

понеділок, 26 вересень 2022, 16:47

Опалювальний сезон в Україні, незважаючи на війну, збираються почати вчасно. Українців попереджають, що опалювальний сезон 2022-2023 буде найскладнішим за останні 30 років, оскільки ворог обстрілює енергетичну інфраструктуру. Але ми всі сподіваємося, щ...