"Каюк судоходству и пляжик для росгвардейцев": Нова проблема, яка виникла через Керченський міст (фото)

Автівки по мосту майже не їздять, але страшніше те, що судноплавство через "путінське будівництво століття" теж під загрозою.
Керченський міст ставить під загрозу судноплавство. Ілюстрація: соцмережі.

У мережі опублікували нові фото моста в окупований Крим, які підтверджують інформацію про те, що споруда окупантів серйозно загрожує судноплавству в Керченській протоці. Так, блогер RoksolanaToday&Крим опублікувала вTwitter ряд свіжих знімків, передають Патріоти України.

На одному з них чітко видно місце наносу піску і збільшення берегової лінії. "Керченська протока. Дурнуватий паркан. Змінюється все - глибини, швидкість течій", - написала блогер, зазначивши, що навіть "природа протестує" проти афери окупантів.

Вона також зазначила, що, судячи з фото, "судноплавство вони (російські окупанти, - ред.) скоро знищать". "Скоро буде шикарний пісочний пляжик для росгвардійців, а заразом і гаплик судноплавству. Оскільки абсолютно непередбачуване проходження. Де мілина, де що - тепер не ясно через недолугу, рукож*пну скріпу", - написала вона.

Також блогер звернула увагу, що опубліковані фото підтверджують марність мосту. На знімку видно, що серед білого дня на мосту немає жодного автомобіля.

Українцям озвучили тариф на світло у жовтні: Скільки доведеться платити

п’ятниця, 22 вересень 2023, 10:30

У жовтні українці платитимуть за електрику за тим самим тарифом, що й у вересні. Він становить 2,64 грн за кВт*годину – незалежно від обсягу споживання, передають Патріоти України. Ба більше, повідомив міністр енергетики Герман Галущенко, планується не...

Поспішати не потрібно: Юристка пояснила, коли українцям краще звертатись за призначенням пенсії

п’ятниця, 22 вересень 2023, 9:32

Україна - правова держава, в якій, попри повномасштабне вторгнення РФ та складні економічні умови, виплата пенсій продовжується. Про це пише юристка Альона Чмона. Також громадяни можуть звертатися і стосовно призначення пенсії за віком, передають Патрі...