Капучино, американо та гарячий шоколад: "Укроборонпром" провів дивний для своєї галузі тендер

Орієнтовна кількість порцій напоїв на 4 місяці (вересень-грудень) складає 30 тисяч.

Державний концерн "Укроборонпром" купив у харківського підприємця "Кава тревел" кавомашину за 25 тис. гривень, а ФОП за послуги з приготування кави заплатив 95,5 тис. гривень. Такі дані були оприлюднені в системі державних закупівель ProZorro, передають Патріоти України.

Як зазначено на сайті, в тендері щодо закупівлі кавомашини також брала участь фізична особа-підприємець Олександр Стужук. Він отримав іншу пропозицію від "Укроборонпрому" – з приготування кави, чаю, гарячого шоколаду та інших напоїв.

"Кава тревел" до 1 серпня повинна була поставити італійську кавоварку OCS SAE Aulika, яка здатна зварити до 130 напоїв на годину, має капучинатор, фільтр для води і кавомолку.

Тендер із "Кава тревел".

Послугами другого тендеру будуть користуватися 250 співробітників. Орієнтовна кількість порцій на 4 місяці (вересень-грудень) складає 30 тисяч. Послуги надаються шляхом використання двох вендінгових кавових автоматів (на 3-му і 5-му поверхах), які повинні готувати гарячі напої.

Напій і кількість порцій, які закупили в "Укроборонпромі".

Напій і кількість порцій, які закупили в "Укроборонпромі".

Напій і кількість порцій, які закупили в "Укроборонпромі".


Не все погано: В Україні на третину обвалилася ціна на овочі "борщового набору"

вівторок, 1 грудень 2020, 22:01

В Україні за рік ціна на традиційну п’ятірку «борщових» овочів знизилася на 30% — до 32,42 грн., повідомляють Патріоти України. Так, у жовтні цього року овочі борщового набору коштували 32,42 грн, тоді як у жовтні минулого року — 46,4 грн, тож за рік о...

Зеленський разом з Радою зірвав облік для бізнесу, або Як українців прирекли на бідність, а МВФ обдурили, - експерти

вівторок, 1 грудень 2020, 14:58

В Україні за пропозицією президента Володимира Зеленського облік обороту фізичних осіб-підприємців (ФОП) перенесли на рік, до 1 січня 2022 року. У результаті такого рішення в тіні можуть залишитися сотні тисяч ФОП, які вже перевищують ліміти оборотів і...