Капучино, американо та гарячий шоколад: "Укроборонпром" провів дивний для своєї галузі тендер

Орієнтовна кількість порцій напоїв на 4 місяці (вересень-грудень) складає 30 тисяч.

Державний концерн "Укроборонпром" купив у харківського підприємця "Кава тревел" кавомашину за 25 тис. гривень, а ФОП за послуги з приготування кави заплатив 95,5 тис. гривень. Такі дані були оприлюднені в системі державних закупівель ProZorro, передають Патріоти України.

Як зазначено на сайті, в тендері щодо закупівлі кавомашини також брала участь фізична особа-підприємець Олександр Стужук. Він отримав іншу пропозицію від "Укроборонпрому" – з приготування кави, чаю, гарячого шоколаду та інших напоїв.

"Кава тревел" до 1 серпня повинна була поставити італійську кавоварку OCS SAE Aulika, яка здатна зварити до 130 напоїв на годину, має капучинатор, фільтр для води і кавомолку.

Тендер із "Кава тревел".

Послугами другого тендеру будуть користуватися 250 співробітників. Орієнтовна кількість порцій на 4 місяці (вересень-грудень) складає 30 тисяч. Послуги надаються шляхом використання двох вендінгових кавових автоматів (на 3-му і 5-му поверхах), які повинні готувати гарячі напої.

Напій і кількість порцій, які закупили в "Укроборонпромі".

Напій і кількість порцій, які закупили в "Укроборонпромі".

Напій і кількість порцій, які закупили в "Укроборонпромі".


Нова енергія: Презентовано найкомпактніший водневий генератор в світі

середа, 23 вересень 2020, 23:24

GEH2 оснащений водневими паливними елементами Toyota. GEH2, зібраний і випробуваний компанією Eneria, оснащений водневими паливними елементами останнього покоління від Toyota, і на сьогоднішній день є найбільш ефективним і найбільш компактним водневим ...

Зеленського пресингують до банкрутства? - Отримання Україною траншу МВФ у 2020 році малоймовірне Morgan Stanley

середа, 23 вересень 2020, 20:04

Гальмування реформ і порушення домовленостей, зокрема щодо недоторканості керівництва НБУ, не минулись дарма. Міжнародні спонсори демонструють розчарування і жорстко демонструють свою позицію. Отримання Україною до кінця 2020 року навіть одного траншу ...