Каратимуть жорстко: Верховна Рада посилила штрафи для фур

Перевантажені фури будуть платити штрафи від 8,5 до 34 тис. грн.

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт №1047, який передбачає збільшення штрафів для перевантажених фур, які у такий спосіб пошкоджують українські дороги, передають Патріоти України.

Депутати вирішили підтримати законопроєкт за основу ("за" віддали голоси 323 нардепи), а після й у цілому ("за" проголосувала 331 особа). Авторами документа виступають восьмеро депутатів парламенту від "Слуги народу" на чолі з Олександром Кубраковим.

Передбачається, що перевантажені фури будуть платити штрафи від 8,5 до 34 тис. грн, водночас чим більше перевантаження, тим більшим буде штраф. Якщо вага фури на 5-10% більша за дозволену, штраф становитиме 8,5 тис. грн, якщо на 10-20% більша – 17 тис. грн, понад 20% – 34 тис. грн.

Гроші, отримані від сплати цього штрафу, мають намір перераховувати до державного дорожнього фонду. Зазначимо, що зараз в Україні за перевантаження фур передбачений штраф у розмірі 510-680 грн.

У той же час відповідальний за надмірну вагу фури – власник автомобіля (людина або компанія). Якщо йдеться про авто на єврономерах – то особа, яка ввезла транспорт в Україну. Відмова сплатити штраф або оскарження відповідної постанови – причина заборонити в'їзд іноземцю в Україну.

Згідно із законопроєктом, якщо водій пасажирського або вантажного транспорту проігнорував прохання зупинитися представника Держслужби з безпеки на транспорті – йому загрожує штраф 3400 грн або позбавлення права керування на 3-6 місяців. Перевантаження фури може бути зафіксоване автоматично. Тоді тому, хто вважається водієм, надішлють повідомлення про штраф поштою.

Курс долара зростає: Чого очікувати від нього на наступному тижні

п’ятниця, 28 лютий 2020, 13:30

Поки що євро дорожчає набагато швидше, ніж долар. Увесь минулий тиждень курси долара і євро росли. Тільки з середи, 26 лютого, американська валюта подорожчала на 3 копійки, а європейська - відразу на 33 копійки. Так, 28 лютого НБУ встановив курси на рі...

Ціни на нафту б'ють рекорди падіння через епідемію коронавірусу

п’ятниця, 28 лютий 2020, 11:03

якщо ціна бареля впаде ще до $45, то федеральний бюджет Росії знову опиниться в дефіциті і "економічний прорив", який знов планують чиновники Путіна, остаточно перетвориться в ілюзію. Ціни на нафту еталонних марок в п'ятницю, 28 лютого, впали в ході аз...