Карколомні гойдалки: Провідний фінансист спрогнозував, як протягом тижня зміниться курс долара до гривні

До 11 лютого курс долара в Україні може впасти з 28,3 до 27,7 грн за долар. Аналітики зазначають, що на ринку вже відбулася адаптація до новин про можливу військову ескалацію від РФ. Про це розповів старший аналітик "Альпарі" Вадим Йосуб, зазначають Патріоти України.

"На найближчий тиждень у разі відсутності нових загострень з РФ ми очікуємо зниження курсу долара до гривні. Долар на міжбанку торгуватиметься через тиждень близько 27,7 грн. Готівковий долар у банках торгуватиметься за 27,6/27,8 грн", - поділився своїм прогнозом експерт.

Також національний банк України став виходити на ринок з валютними інвестиціями на покупку, інакше гривня зміцнилася б істотніше.

"Ймовірно, що наступного тижня гривня щодо долара США зміцниться до рівня 28,15. Єдина європейська валюта з високою ймовірністю ослабне до позначки 31,85" , - вважає аналітик RoboForex Андрій Гойлов.

За його словами, облігації внутрішньої державної позики України не мають попиту на даний момент. Про це свідчить найгірший результат за останні кілька років – 2 лютого держбюджет поповнився лише на 213,8 млн грн.

Гойлов зазначив, що інвестори більше цікавляться "короткими" паперами. Причиною цього є насамперед загроза повномасштабного вторгнення РФ в Україну, а також неринкові ставки.

В Україні рідкісну монету номіналом 1 гривня продають за 60 тисяч: У чому її унікальність

п’ятниця, 3 лютий 2023, 17:59

В Україні виставили на продаж рідкісну монету номіналом 1 гривня. Її вартість складає 60 тисяч гривень або 1668,60 долара. Стало відомо, що унікальність грошового знака полягає у матеріалі, із якого вона виготовлена, передають Патріоти України. Лот пре...

В Україні змінили виплати для військових: Кому урізали доплати у 30 тисяч, а хто отримає 100 тисяч

п’ятниця, 3 лютий 2023, 16:27

Нові виплати згідно з новими правилами усі військові отримуватимуть вже з березня. Надбавок позбавлять службовців, які перебувають у тилу, передають Патріоти України. Йдеться про строковиків і курсантів ВВНЗ, а також офіцерів управлінь і штабів, розпов...