На борту Міжнародної космічної станції з ладу вийшли всі туалети, в зв'язку з чим астронавти змушені користуватися памперсами. Про це йшлося під час переговорів екіпажу з наземними фахівцями під час трансляції NASA, зазначають Патріоти України.
За словами командира МКС італійця Луки Пармітано, зараз один з туалетів російського виробництва WHC - в американському модулі Tranquility - не працює через постійні індикацій несправності, а другий - асенізаційні-санітарний пристрій в російському модулі "Зірка" - не використовується через переповнення бака.Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
Українцям почали масово відмовляти у наданні статусу тимчасового захисту PESEL UKR в деяких польських містах. Натомість громадянам присвоюють статус NUE, який позначає економічного мігранта та не передбачає спеціальних пільг, передають Патріоти України...