Карма підступних скреп: Росія падає, Україна росте. Bloomberg про колізії торговельної війни США з Китаєм

Зеленському відкрився дуже великий кредит довіри, щодо швидких реформ, підкреслюють західні аналітики

Українська економіка в другому кварталі 2019 року прискорила зростання, незважаючи на торгову напругу між США і Китаєм і уповільнення світової економіки, яка тисне на економічну ситуацію в Європі. Про це йдеться в статті авторитетного ділового інтернет-порталу Bloomberg, зазначають Патріоти України.

«Зростання ВВП на 4,6% було несподівано швидким. Всесвітній банк попереджав, що без прискорення темпів зростання Україні знадобиться півстоліття, щоб наздогнати сусідню Польщу. Президент Володимир Зеленський, партія якого отримала контроль над парламентом на виборах, пообіцяв досягти зростання ВВП на 5% і більше в найближчі роки. Озвучений план реформ вселяє оптимізм серед інвесторів», - йдеться в замітці.
Проте, домогтися сталого прискорення зростання української економіки буде нелегко. Так вважає фахівець з борговими інвестицій JPMorgan Asset Management.
На його думку, важливими причинами підвищення зростання стало зниження інфляції, продумана грошово-кредитна і фіскальна політика.

20 грн тоді і зараз: У мережі пригадали, що можна було купити за "двадцятку" в 1996 році (інфографіка)

субота, 24 жовтень 2020, 17:17

Вартість української валюти істотно знизилася. Про це говорить і те, що багато купюр вже поступово заміщуються монетами, передають Патріоти України. Гривнева монета, випущена у 2019 році, більше нагадує стару копійчану монету, виведену з обігу раніше. ...

Бус для зомбі-апокаліпсису: Соцмережу вразив шкільний автобус, створений за участю українців (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 16:47

Torsus Praetorian здатний доставити дітей до школи по найважчому бездоріжжю. На підприємстві Словаччини спільно з українськими фахівцями випустили шкільний автобус-позашляховик. Про це повідомляє "Автоцентр", передають Патріоти України. Новий Torsus Pr...