Карма підступних скреп: Росія падає, Україна росте. Bloomberg про колізії торговельної війни США з Китаєм

Зеленському відкрився дуже великий кредит довіри, щодо швидких реформ, підкреслюють західні аналітики

Українська економіка в другому кварталі 2019 року прискорила зростання, незважаючи на торгову напругу між США і Китаєм і уповільнення світової економіки, яка тисне на економічну ситуацію в Європі. Про це йдеться в статті авторитетного ділового інтернет-порталу Bloomberg, зазначають Патріоти України.

«Зростання ВВП на 4,6% було несподівано швидким. Всесвітній банк попереджав, що без прискорення темпів зростання Україні знадобиться півстоліття, щоб наздогнати сусідню Польщу. Президент Володимир Зеленський, партія якого отримала контроль над парламентом на виборах, пообіцяв досягти зростання ВВП на 5% і більше в найближчі роки. Озвучений план реформ вселяє оптимізм серед інвесторів», - йдеться в замітці.
Проте, домогтися сталого прискорення зростання української економіки буде нелегко. Так вважає фахівець з борговими інвестицій JPMorgan Asset Management.
На його думку, важливими причинами підвищення зростання стало зниження інфляції, продумана грошово-кредитна і фіскальна політика.

Хіти тижня. Українців масово позбавляють субсидій: Що відбувається (відео)

середа, 23 жовтень 2019, 4:00

Кількість одержувачів субсидій в Україні скоротилася майже в 1,5 рази - з 4 млн домогосподарств у минулому опалювальному сезоні до 2,8 млн в чинному. Одна з причин - більш сувора перевірка субсидіантів з боку держави, повідомив начальник Головного упр...

Ціна "Величия": Половині росіян не вистачає на їжу

вівторок, 22 жовтень 2019, 21:44

Про подорожі, покупку побутової техніки та авто багатьом громадянам РФ довелося забути. У Росії збільшилася кількість сімей, чиїх фінансових ресурсів вистачає тільки на покупку їжі та одягу. Про це свідчать дані Росстату, передають Патріоти України. У ...