Карпатські активісти у шоці: Зеленський може "здати" полонину Боржава туркам

На полонині вже декілька років намагаються збудувати вітрякову електростанцію.

Президент України зустрівся в Туреччині з керівником компанії GURIS – Джеком Озкоком, передають Патріоти України.

Компанія GURIS - найпотужніший турецький інвестор, який займається будівництвом складних об’єктів: гребель, портів, залізничних мостів, а також усіх видів електростанцій. Особливу популярність компанія має як будівельник вітрових електростанцій.

Остання опція у компанії змушує задуматися стосовно усіх перипетій, які тривають навколо Полонини Боржава. Саме там вже декілька років намагаються збудувати вітрякову електростанцію, що на думку активістів може вбити усю навколишню фауну Карпат.

Зокрема Володимир Зеленський на зустрічі пообіцяв повний конфорт турецькому бізнесу в Україні, щоправда в деталі не вдався. Можна спрогнозувати, що тут може зіграти на руку потужнім інвесторам бажання нинішнього президента зняти мараторій на продаж землі.

Джерело: Mukachevo.net

Хіти тижня. В Україні різко зміниться курс долара: Озвучено прогноз до кінця року

четвер, 19 вересень 2019, 16:00

В Україні до кінця року 2019 року курс долара може піднятися до 27 гривень. Сьогодні, 17 вересня, Національний банк продає американську валюту за 24,77 грн/$. Ціна на долар може досягти рекорду за останні три роки. Про це розповів директор економічних ...

Що буде з доларом в Україні в жовтні: Експерти озвучили свіжий прогноз

четвер, 19 вересень 2019, 15:44

Експерти дають різні прогнози щодо курсу долара на жовтень, деякі стверджують, що гривня цілком може зміцнитися ще більше. Про це розповів аналітик інвестиційної компанії "Альпарі" Максим Пархоменко, передають Патріоти України. "На жовтень є всі шанси ...