Карпатські активісти у шоці: Зеленський може "здати" полонину Боржава туркам

На полонині вже декілька років намагаються збудувати вітрякову електростанцію.

Президент України зустрівся в Туреччині з керівником компанії GURIS – Джеком Озкоком, передають Патріоти України.

Компанія GURIS - найпотужніший турецький інвестор, який займається будівництвом складних об’єктів: гребель, портів, залізничних мостів, а також усіх видів електростанцій. Особливу популярність компанія має як будівельник вітрових електростанцій.

Остання опція у компанії змушує задуматися стосовно усіх перипетій, які тривають навколо Полонини Боржава. Саме там вже декілька років намагаються збудувати вітрякову електростанцію, що на думку активістів може вбити усю навколишню фауну Карпат.

Зокрема Володимир Зеленський на зустрічі пообіцяв повний конфорт турецькому бізнесу в Україні, щоправда в деталі не вдався. Можна спрогнозувати, що тут може зіграти на руку потужнім інвесторам бажання нинішнього президента зняти мараторій на продаж землі.

Джерело: Mukachevo.net

Тотальні перевірки підприємців в Україні: Як це буде і кому треба приготуватися

середа, 26 лютий 2020, 11:44

Зміни в законодавство спрямовані на продовження імплементації правових норм Європейського союзу в рамках зобов'язань України щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Останнім часом держава істотно підсилює контроль за діяльністю українських бізнесм...

Через "політизацію" процесів: Голова правління "Укренерго" Ковальчук заявив, що йде у відставку

середа, 26 лютий 2020, 9:57

Голова правління "Укренерго" Всеволод Ковальчук заявив, що з середи, 26 лютого, йде у відставку. Компанією він керував понад чотири роки. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України. Він сказав, що за цей час "Укренерг...