"Кат підприємництва" невдоволений беззубими "конфіскаторами": "ДФС - найгірша за нашу історію команда. Як банка з огірками: скільки свіжих не додавай, усі сквашуються", - Гетманцев

Опоненти податкового професора звинувачують Гетманцева в тому, що той просуває не боротьбу з олігархами і топ-корупцією, а здирництво найбідніших підприємців, котрим виживати під час кризи і без того занадто важко

Голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев категорично проти призначення в Бюро економічної безпеки чинного та минулого керівництв податкової поліції, зазначають Патріоти України.

Гетманцев розповів виданню ZN.UA, що Державна фіскальна служба в її нинішньому кадровому складі не здатна боротися зі схемами.

"Ми тричі змінювали керівництво й не просунулися на жоден крок. Це як банка з квашеними огірками, хоч скільки свіжих туди додаєш, усі сквашуються. Сьогоднішнє керівництво ДФС — гірша за всю нашу історію команда, це факт. Власне, недієздатність ДФС у боротьбі з нелегалами, безпосередня загроза бізнесу з боку податкової міліції й стали основою для прийняття закону про Бюро економічної безпеки, нову структуру, якій усі ці "традиції" будуть далекі", - заявив Гетманцев.

Він розповів, що виступає категорично проти призначення чинного та минулого керівництв податкової поліції в Бюро. Це, на його думку, може призвести до поховання реформи.

"Коли ми приходили до влади, то думали, що вийде особистим прикладом змінити корупційну систему. Не спрацювало. І доказ цього — ситуація з підакцизною продукцією (алкогольною, тютюновою та паливною). Там "тінь" власноручно створюється корумпованими правоохоронними та контролюючими органами", - пояснив Гетманцев.


Запасайтеся улюбленим напоєм: Кава у світі подорожчала до 10-річного рекорду

четвер, 2 грудень 2021, 0:07

Ціни на каву зросли до найвищого за 10 років рівня і можуть продовжити йти вгору протягом 2022 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на CNBC. Грудневі ф’ючерси на каву 29 листопада на торгах сягнули 2,45 долара за фунт (1,06 дол/кг). Згодом ...

Гривня продовжує слабнути до долара

середа, 1 грудень 2021, 20:21