Катастрофа вже почалася: Росіяни винесли з банків понад трильйон рублів - максимум з 2008 року

Кошти фізичних осіб у російських банках у лютому 2022 року скоротилися на 1,2 трильйона рублів. Відтік коштів із вкладів став рекордним із 2008 року. Про це повідомляє Центральний банк Росії, передають Патріоти України.

"В умовах санкцій проти найбільших російських банків виникло негативне інформаційне тло, яке сприяло підвищеному попиту населення на готівку. Йдеться як про рублі, так і про валюту. За лютий кошти населення банках знизилися на 1,2 трлн рублів (3,5%)", – заявили у Центробанку. Голова ЦБ Ельвіра Набіулліна запевняє, що "за останні два тижні гроші повертаються на термінові вклади".

Підліткам на замітку! Зі скільки років можна працювати в Україні - вікові обмеження та умови

субота, 27 червень 2026, 7:36

Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...

Будуть проблеми: Експерт назвав регіони, в яких влітку можливі відключення електрики

субота, 27 червень 2026, 6:51

Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...