Харченко заявив, що вийшов з ладу енергоблок на Південноукраїнській АЕС: Що це означає

Один з енергоблоків на Південноукраїнській атомній електростанції вийшов з ладу й зменшив видачу електроенергії. Про це повідомив директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко з посиланням на два незалежні джерела, передають Патріоти України.

"Знов аварія на Південноукраїнський АЕС. Дві зайві черги відключень від Укренерго сьогодні - бо енергоблок на 600 МВт знизив видачу. Скоріш за все, наступного тижня піде в ремонт", - йдеться у повідомленні.

За його словами, до міністра енергетики додається питання якості ремонтів, оскільки, якщо блоки будуть виходити з ладу взимку, Україна опиниться у важкій ситуації.

Пробиваючи передвоєнне дно : Ціни на нафту прискорили падіння на фоні збільшення кількості танкерів, котрі проходять Ормузьку протоку

субота, 27 червень 2026, 18:33

Ціни на сиру нафту знизилися більш ніж на 3%, що посилило тижневі втрати. Зниження відбулося на тлі того, що нафтові танкери продовжили рух через Ормузьку протоку, зменшуючи занепокоєння щодо постачання, передають Патріоти України з посиланням на Reute...

Підтримка українських родин: Ось хто може оформити 10 800 грн влітку

субота, 27 червень 2026, 17:38

У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...