Хінді русі бхай бхай: Путін так вдало поторгував з Індією, що залишився і без нафти, і без грошей

Продаючи нафту Індії Росія змушена накопичувати до мільярда доларів щомісяця в рупіях, які залишаються заблокованими за межами країни, передають Патріоти України.

Як повідомляє Bloomberg, більшість готівки, яку агресор не може конвертувати, належить "Роснефти". Найбільший російський експортер сирої нафти володіє майже 50% акцій Nayara Energy Ltd., другого за величиною нафтопереробного підприємства Індії.

На сьогоднішній день Росія отримує надлишок рупій, що мають обмежену конвертованість, а тому російським експортерам важко вивести її за кордон, і валюта просто осідає на банківських рахунках.

Як йдеться в матеріалі, щокварталу на рахунках в Індії залишатиметься 2-3 млрд дол. у рупієвому еквіваленті, які Росія не зможе використовувати.

Агресор знову почав обговорювати питання вкладення цих рупій на індійському ринку капіталу. А також розглядає можливість вкладення рупій в індійські інфраструктурні проекти в обмін на частки в акціонерному капіталі.

В Україні скасували фіксований курс долара: НБУ оголосив про новий валютний режим

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:39

Вже із завтрашнього дня, 3 жовтня, в Україні фактично скасовується фіксований курс долара. Однак країна не переходить до повністю плаваючого курсу. Нова система є "режимом керованої гнучкості обмінного курсу". Офіційна вартість долара в цьому режимі ви...

В Україні вперше виплатять винагороду викривачу корупції - отримає 13 млн грн

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:04

В Україні суд вперше ухвалив рішення щодо виплати винагороду викривачу корупції. Він отримає понад 10 млн грн, передають Патріоти України з посиланням на Національне агентство з питань запобігання корупції. Зазначаться, що сьогодні перша інстанція Вищ...