
У першій половині 2020 року США закупили у Росії 9,3 млн. т. нафти - найбільшу кількість за останні 16 років. Тим самим американські покупці частково допомогли російським нафтовикам, які не могли знайти попит на свою продукцію в Європі через конкуренцію з дешевою саудівською нафтою. "Навіть якщо це залишиться тільки міркуванням, сама розмова про відмову від російської нафти є досить серйозною загрозою. Саме так розвивалися санкції проти Ірану і Венесуели, які опинилися в економічній ізоляції", - коментує новину російський телеграм-канал "Газ-Батюшка".
Ще одна тривожна новина для російської влади надійшла сьогодні з Польщі, яка запропонувала Берліну замінити "Північний потік-2" іншим проектом - газопроводом Baltic Pipe. Він повинен зв'язати родовища в Північному морі з Польщею через Данію. Його будівництво Варшава розраховує завершити до жовтня 2022 року.
Влітку в Україні ціни на молочку та м'ясні продукти можуть зрости від 8% до 20%, а овочі будуть дешевими тільки в сезон. Про це сказав заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук під час розмови в Media Center Ukraine, передають Патріоти...
В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...