
У першій половині 2020 року США закупили у Росії 9,3 млн. т. нафти - найбільшу кількість за останні 16 років. Тим самим американські покупці частково допомогли російським нафтовикам, які не могли знайти попит на свою продукцію в Європі через конкуренцію з дешевою саудівською нафтою. "Навіть якщо це залишиться тільки міркуванням, сама розмова про відмову від російської нафти є досить серйозною загрозою. Саме так розвивалися санкції проти Ірану і Венесуели, які опинилися в економічній ізоляції", - коментує новину російський телеграм-канал "Газ-Батюшка".
Ще одна тривожна новина для російської влади надійшла сьогодні з Польщі, яка запропонувала Берліну замінити "Північний потік-2" іншим проектом - газопроводом Baltic Pipe. Він повинен зв'язати родовища в Північному морі з Польщею через Данію. Його будівництво Варшава розраховує завершити до жовтня 2022 року.
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...