Хіти тижня. "Армата" ридає у болотах середньої полоси Росії: Україна стає головною "берегинею" турецьких танків

Український "Заслон-Л" може стати основою танкового захисту турецьких танків.

Український комплекс активного захисту (КАЗ) Заслон-Л. Фото: скріншот з відео.

Український комплекс активного захисту (КАЗ) Заслон-Л, розроблений ДП БЦКТ Мікротек, може стати основою танкового захисту турецьких танків. Про це написав на своїй сторінці в Facebook директор департаменту ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт" Антон Пашинський, повідомляють Патріоти України.

Турецька армія має одну з найбільших армій серед країн НАТО, значні за розміром сухопутні війська та танкові частини, які зараз активно задіяні в операціях на кордоні країни. Захист танків та бронетехніки є одним з важливих завдань, - зазначив Пашинський.

Також він повідомив, що схожі аналоги турецького виробництва КАЗ Pulat та Akkor поки що знаходяться на стадії тестування. Тоді як значна потреба в комплексах активного захисту для легкої та середньої бронетехніки, з огляду на досвід бойових дій у Сирії, існує вже кілька років.

Турецька військова індустрія також займається розробкою власного КАЗ - систем Pulat та Akkor. Але оскільки ці системи ще в стадії тестування, український Заслон-Л може стати основою танкового захисту турецьких танків, - наголосив представник Спецтехноекспорту.

​Кличко крокує в ногу з часом: Київське метро незабаром отримає вагони з кондиціонерами і безкоштовним Wi-Fi

середа, 26 червень 2019, 7:50

Новинку придбають за рахунок вигідних кредитів ЄБРР

"Тарпани": З початку своєї експлуатації вони проїхали 3,5 млн кілометрів

середа, 26 червень 2019, 6:10

Потяги “Тарпан” освоїли практично всі основні маршрути, на яких працюють Інтерсіті +. Потяги "Тарпан" проїхали 3,5 млн км з початку експлуатації. Про це пише ЦТС (Центр Транспортних Стратегій) з посиланням на дані підприємства, передають Патріоти Украї...