Хіти тижня. Бережіться! Шахраї придумали зухвалу аферу з банківськими картами

Шахраї придумали нахабну схему обману українців, намагаючись вивідати секретні дані з банківської карти "ПриватБанку". Як працює схема обману, і як не попастися на вудку - в матеріалі, передають Патріоти України.

З журналістами зв'язався чоловік, якого намагалися "розвести" аферисти. Він повідомив, що на його мобільний номер зателефонував нібито представник ПриватБанку і попередив, що з його картки зняли велику суму.

"Працівник банку" запитав, чи давно чоловік розраховувався карткою. Коли йому відповіли, що картою користуються рідко, переважно розраховуючись через мобільний додаток, чоловік наполіг на тому, щоб клієнт банку знайшов карту. Після чого попросив перевернути її і назвати цифри на звороті (CVV код. – ред.)

"Візьміть карту в руки, переверніть магнітною стрічкою догори, ніяких пінкодів карти називати не треба..." - сказав представник ПриватБанку".

Чоловік, якого намагалися обдурити, каже - зрозумів підступ лише побачивши номер, з якого дзвонили. Адже код операторів ПриватБанку 056, а в даному випадку код був 091 (мобільний зв'язок "Утел").

Коли ж потенційна жертва обману розсміялася в трубку, аферист відповів "Я бачу, що не л*х", і поклав трубку. Нагадаємо, що представники банку ніколи не питають всі комбінації цифр на карті: номер картки (16 цифр), строк дії картки та CVV-код).

Джерело: РБК-Styler

Новий "подарунок" від Зе-команди: Українців будуть жорстко штрафувати за борги по комуналці

четвер, 2 липень 2020, 8:44

В Україні можуть ввести штрафи за комуналку в розмірі до 50% від суми боргу. Покарання буде залежати від того, як довго накопичується заборгованість. Про це йдеться в законопроєкті №3613 під авторством низки нардепів від "Слуги народу", передають Патр...

"Иностранцы начнут сбрасывать гривну, а НБУ устроит демарш: Почему уходит Смолий и что будет с курсом", - експерти

четвер, 2 липень 2020, 8:30

"Вечером 1 июля глава Национального банка Украины Яков Смолий неожиданно подал в отставку. Должность главы НБУ одна из ключевых в государстве. А потому, естественно, его смена будет иметь серьезные последствия. Как политические, так и экономические - д...