Хіти тижня. Будьте готові: "ПриватБанк" пояснив, чому почав автоматично змінювати пін-коди карт клієнтів

У Приватбанку пояснили, чому почали без згоди клієнтів в автоматичному режимі змінювати пін-коди. Новий код власникам рахунків надсилають за допомогою СМС-повідомлень, передають Патріоти України.

Клієнти ПриватБанку обурені тим, що без їх згоди банк змінює пін-коди, а нові числові комбінації надсилає СМС-кою. На думку українців, це ставить під загрозу конфіденційність даної інформації.

На сайті "Мінфін" клієнтка ПриватБанку, яка зареєструвалася під ніком "lobach" опублікувала коментар, в якому розповіла, що після зняття грошей в банкоматі іншого банку, Приват їй тут же надіслав СМС-повідомлення про зміну пін-коду. Жінка впевнена, що ПриватБанк навмисне змінив пін-код її банківської карти, щоб вона користувалася тільки банкоматами Привату. Однак їй зручно знімати гроші в пристроях іншої фінустанови, оскільки вони дають можливість знімати готівкові кошти дрібними купюрами.

У той же час, "lobach" дивується, яке право має ПриватБанк самовільно і без попередження змінювати пін-код банківської картки та надсилати новий код СМС-повідомленням. У Німеччині банк за такі дії відразу ж б став банкрутом, впевнена жінка."Lobach" також зазначила, що ПриватБанк якісно надавав послуги до 2019 року, після цього часу все змінилося в гіршу сторону, навіть банкомати брудні.

У Приватбанку заявили на скаргу клієнтки, що банк, у разі підозри про встановлення скімінгове накладок в банкоматах, автоматично нарікає пін-код пластикової карти. Робиться це, щоб коштами з рахунку клієнтів не змогли скористатися недобросовісні особистості.

Хіти тижня. Як зміниться курс гривні протягом тижня

вівторок, 26 жовтень 2021, 23:55

Протягом найближчого тижня очікується незначне зниження курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 26,2 грн, а готівковий долар в банках може торгуватися близько 26,2/26,4 грн. Про це заявив старший аналітик Альпар...

Кінець дешевого долара: Нацбанк оновив курси валют на 26 жовтня. Гривня прискорила падіння

вівторок, 26 жовтень 2021, 22:23

Національний банк України на середу, 27 жовтня, знизив курс гривні на 6 копійок відносно долара та одразу на 10 копійок - до євро. Про це свідчать дані на сайті НБУ у вівторок, 26 жовтня, зазначають Патріоти України. . Таким чином, офіційний курс дола...