Хіти тижня. Чекаємо в Україні: У Німеччині рекордно обвалилися ціни на дизельні авто

Трирічні автівки подешевшали вдвічі і це ще не кінець

Вже як пару років Німеччина активно позбавляється від старих дизельних автомобілів, продаючи їх за кордон - в основному, у країни Південно-Східної та Східної Європи. Однак через коронавірус збут цих машин зірвався і, як наслідок, вони стали втрачати в ціні, передають Патріоти України.

Зараз на майданчиках у Німеччині на своїх закордонних покупців очікують в цілому 3 млн автомобілів, оснащених дизельними двигунами Euro 4 і Euro 5. З осені 2020-го на машинах, в яких встановлені такі ДВЗ, не можна буде в'їжджати в центральні частині багатьох міст ФРН, тому серед німців вони вже не затребувані. Традиційно "списані" дизельні авто мали були направлені на продаж в інші країни, проте плани німецьких дилерів зіпсувала пандемія COVID-19.

У ситуації, що склалася, продавці почали йти в мінус – в німецькому автомобільному клубі ADAC заявляють, що один день простою автомобіля на спеціальному майданчику обходиться дилерам у 25 євро.

"Ціни різко впали ... Наприклад, трирічний автомобіль з пробігом 45 000 км вже втратив майже половину своєї вартості", – заявив Ханс Лемарк. з ADAС, підкресливши, що в найближчому майбутньому ціни можуть впасти ще більше.

Як тільки кордони будуть відкриті, потік скупчилися автомобілів хлине на схід, однак вже не за тими цінами, які були до карантину. Очікується, що левова частка дизельних авто з Німеччини попрямує на Балкани, в основному Сербію і Хорватію, але частина з них точно потрапить до України – в нашій країні дешеві авто з Європи давно користуються хорошим попитом.

Маск часу не втрачає: Tesla вже підготувала нову революційну технологію для безпілотних авто

п’ятниця, 10 липень 2020, 0:32

Станом на сьогодні автовиробники досягли лише четвертого рівня. Компанія Ілона Маска – Tesla першою презентує технологію п'ятого рівня для безпілотних автомобілів. Показати нам її обіцяють вже до кінця 2020 року. Про це Ілон Маск розповів у відеозверне...

Навряд чи це просто збіг: Як українські чиновники врятували мільярд доларів російських виробників добрив

четвер, 9 липень 2020, 22:29

В РФ працює як мінімум п'ятірка великих корпорацій, для яких обхід українського ембарго на російські мінеральні добрива став однією з ключових бізнес-задач останнього часу. Рішення української Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі (МКМТ) не вводит...