Хіти тижня. "Чорні дні" для Путіна: Нафта Brent ще сильніше впала в ціні (інфографіка)

Ціна на Brent з поставкою в травні на лондонській біржі ICE Futures склала $25,37 за барель, що на $1,61 (5,97%) нижче ціни на закриття попередньої сесії, передають Патріоти України.

Ціна на WTI з постачанням в травні на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) до цього часу подешевшала на $0,45 (1,99%) – до $22,18 за барель. Раніше ціна WTI досягала $ 23 за барель в ході торгів.

Минулого тижня ціна на WTI впала на 29,3%, що стало максимальним тижневим зниженням з 1991 року. Brent за тиждень втратила 20,3%.

У березні WTI подешевшала на 43,9% і може продемонструвати рекордне падіння за підсумками місяця. "Ми очікуємо, що цифри продовжать коливатися, поки цінова рівновага не буде досягнута, а зростання виробництва не буде зупинено. Це найсумніша картина попиту, яку ми спостерігаємо за довгий час, з одночасним падінням попиту на авіапальне, бензин, суднове пальне, нафтопродукти й нафту, що використовується для електрогенерації", – зазначає аналітик Rystad Energy Луїз Діксон.

Резонанс тижня. Загибель комбата "Луганськ-1" Губанова може бути пов’язана з контрабандою між Україною та "ЛНР"

п’ятниця, 29 травень 2020, 1:00

Війну на Донбасі можна закінчити, лише покінчивши з контрабандою. Продовження бойових дій, напряму залежить від вирішення питання чинних контрабандних потоків. Війна триває шість років, бо ця проблема продовжує існувати. Ввечері 20 травня поблизу селищ...

Найпотужнішу в світі вітряну турбіну представила іспанська компанія

четвер, 28 травень 2020, 23:49

Siemens Gamesa планує виготовити і поставити прототип нової машини в 2021 році, а комерційну реалізацію почати в 2024 р. Компанія Siemens Gamesa сьогодні представила нову офшорну вітряну турбіну з «прямим приводом» (direct drive) потужністю 14 МВт SG 1...