Хіти тижня. Дякувати товаришу Путіну, його "комбайнерам" та "господарникам": На Донбас звалилася "кара єгипетська" (відео)

На територію Станично-Луганського району, який у 2014 році розграбували бойовики, знищивши одне з важливих підприємств, обрушилася полчища сарани. Відповідний запис опубліковано на сторінці Станично-Луганської райдержадміністрації України, зазначають Патріоти України.

Так, епіцентр розмноження сарани виникло в районі через те, що штучні ставки висохли, перетворившись в болота.

"Зараз вирішується, яким чином боротися з сараною, тому що територія не обстежена і не розмінована. Безпосередня близькість розташування ставків до лінії зіткнення унеможливлює використання авіації для обробки території хімічними засобами проти сарани", - сказано в повідомленні.


Рівніший серед рівних: Суд залишив низькі тарифи "Укренерго" для заводів Коломойського

четвер, 22 серпень 2019, 23:15

Окружний адмінсуд Києва 1 серпня 2019 року призупинив дію високих тарифів "Укренерго" для шести заводів Ігоря Коломойського. У четвер, 22 серпня Шостий апеляційний адміністративний суд вирішив відхилити скаргу НКРЕКУ на визначення щодо забезпечення поз...

Чекаємо на обвал цін: До Києва прибула довгоочікувана баржа з херсонськими ​​кавунами (фото, відео)

четвер, 22 серпень 2019, 20:10

На полі 0,6 грн за кіло, у роздрібу столиці - 6-7 грн. Таку систему надприбутки встановила торговельна мафія на культовуу сезонну ягоду. Картельна змова руйнується потужним гравцем. - Менше баштанових загине на полях, більше виграють аграрії та споживачі.