Хіти тижня. До Керченського залишилось на один менше: У Росії впав черговий міст (відео)

Міст поєднував береги найбільшої ріки "віджатого" у Фінляндії Кольського півострову, і був ланкою єдиного залізничного сполучення з провідним портовим містом регіону.

У Мурманській області РФ залізничний міст впав у річку 01

Сьогодні Мурманськ виявився відрізаним від всієї Росії через обвал мосту через річку Кола, що дала назву Кольському півострову, повідомляють Патріоти України з посиланням на російський Интерфакс.

За даними МНС Росії, сьогодні о 14:30 (час збігається з московським) надводна частина залізничного мосту через річку Кола у Мурманській області обрушилася через те, що не витримала опора, пошкоджена внаслідок паводку. В результаті інциденту наче ніхто не постраждав.
В результаті вантажні і пасажирські перевезення на перегоні Вихідний - Кола від станції Вихідний до станції Мурманськ були припинені, почалися відновлювальні роботи.

"Осталось, чтобы еще аэропорт смыло, и мы тут самоизолируемся"; "Что ж, вот еще одно отображение обстановки в стране с ракетами! Ладно, про союз не говорим, но в России-то можно было за 30 лет до Мурманска построить хороший второй путь и продублировать мосты"; "Теперь ждать не 3 недели, а 3 года"; "День Северного флота отмечен! С праздником, товарищи!" – пишуть місцеві жителі.

Три категорії українців можуть отримати від 11 700 до 27 300 грн від благодійного фонду: Що треба знати

субота, 4 лютий 2023, 12:30

Українці, які постраждали від повномасштабної війни, можуть отримати грошову допомогу від благодійного фонду Ukrainely. Сума виплати становить від 11 700 до 27 300 грн. Громадяни можуть самостійно обрати суму фінансової підтримки, яка їм потрібна, пере...

У Міненерго назвали три області з найскладнішою ситуацією з відключенням світла

субота, 4 лютий 2023, 12:24

У зв’язку з бойовими діями та атаками рсосіян про критичній інфраструктури, найскладніша ситуація зі знеструмленнями спостерігається у Донецькій, Херсонській і Харківській областях. Найбільша частка відключених споживачів через дефіцит генерувальної по...