Хіти тижня. До Керченського залишилось на один менше: У Росії впав черговий міст (відео)

Міст поєднував береги найбільшої ріки "віджатого" у Фінляндії Кольського півострову, і був ланкою єдиного залізничного сполучення з провідним портовим містом регіону.

У Мурманській області РФ залізничний міст впав у річку 01

Сьогодні Мурманськ виявився відрізаним від всієї Росії через обвал мосту через річку Кола, що дала назву Кольському півострову, повідомляють Патріоти України з посиланням на російський Интерфакс.

За даними МНС Росії, сьогодні о 14:30 (час збігається з московським) надводна частина залізничного мосту через річку Кола у Мурманській області обрушилася через те, що не витримала опора, пошкоджена внаслідок паводку. В результаті інциденту наче ніхто не постраждав.
В результаті вантажні і пасажирські перевезення на перегоні Вихідний - Кола від станції Вихідний до станції Мурманськ були припинені, почалися відновлювальні роботи.

"Осталось, чтобы еще аэропорт смыло, и мы тут самоизолируемся"; "Что ж, вот еще одно отображение обстановки в стране с ракетами! Ладно, про союз не говорим, но в России-то можно было за 30 лет до Мурманска построить хороший второй путь и продублировать мосты"; "Теперь ждать не 3 недели, а 3 года"; "День Северного флота отмечен! С праздником, товарищи!" – пишуть місцеві жителі.

Буде велика "зачистка": В Україні готують масові скорочення чиновників - можуть звільнити кожного другого

понеділок, 4 липень 2022, 23:44

В Україні планують різко скоротити кількість чиновників. Кабмін пропонує скоротити кількість самих міністерств та центральних органів виконавчої влади, а також кількість та їхніх працівників, передають Патріоти України. У результаті в центральних апар...

Слава про заклад шириться, але дуже сумнівна: У російському "Вкусно і точка" продають бургери з комахами (фото, відео)

понеділок, 4 липень 2022, 21:14

Російська мережа фаст-фудів "Вкусно і точка" стрімко набирає популярності, однак дещо сумнівної. Після булочок з пліснявою росіяни помітили бургери з рештками комах, передають Патріоти України. Росія з гордістю та помпезністю відкрила мережу фаст-фудів...