Хіти тижня. До сотні розганяється менше, ніж за десять секунд: Renault представив оновлений електрокар Zoe

Машині також осучаснили дизайн. Екстер'єр рестайлингової Zoe відрізняється від попередньої моделі, зокрема, бамперами і світлодіодними фарами.

Французький автовиробник Renault представив оновлений електричний хетчбек Zoe. Машині збільшили запас ходу і осучаснили дизайн, інформують Патріоти України.

Новий Zoe обладнали батареєю ємністю 52 кВт *год. Елемент живлення тепер здатен забезпечити пробіг на одній зарядці до 390 км, за циклом WLTP.

За одну годину електрокар можна зарядити від станції до 22 кВт на 126 км. Від 50 кВт-ної зарядки машина заправиться за півгодини на 145 км.

Електрокар випускають з 108 і 135-сильними двигунами.

До сотні Zoe розганяється менш ніж за десять секунд. Максимальна швидкість - 140 км/год.

Екстер'єр рестайлингової Zoe відрізняється від попередньої моделі, зокрема, бамперами і світлодіодними фарами.

Немало оновлень торкнулося інтер'єру. В салон вмонтували 10-дюймову панель приладів і 9,3-дюймовий екран мультимедійної системи. Між тим, змінили блок клімат-контролю. Тепер замість важеля стоянкового гальма — кнопка. Салон обшитий синтетичною тканиною, виготовленою з переробленої сировини, повідомили на tsn.ua.

Джерело: ТСН.ua

Хіти тижня. "Ніж у спину": Китай зробив нерентабельною російську "Силу Сибіру", до запуску котрої залишаються лічені дні

понеділок, 9 грудень 2019, 10:00

Недоімперія, котра все міцніше грузне в системній економічній кризі, зарила в землю мільярди доларів, котрі, схоже, їй ніколи не повернуться. У той час, як «Газпром» завершує закачування газу в трубопровід «Сила Сибіру», влада Китаю починає масштабну р...

Хіти тижня. Вирішили вдарити на фініші, щоб Москві було болючіше? Стали відомі деталі санкцій США проти "Північного потоку-2"

понеділок, 9 грудень 2019, 9:00

Американські законодавці сподіваються, що ці заходи, якщо не зупинять, то сильно загальмують просування геополітично небезпечного проекту. Удар має бути нанесений ще цього місяця, повідомляють інсайдери. Повідомляється, що під санкції може підпасти шве...