Хіти тижня. Додати президенту мізків: Ахметов зробив несподівану пропозицію Зеленському

Ідея була озвучена на зустрічі представників великого бізнесу з главою держави Володимиром Зеленським, що відбулася напередодні.

Рінат Ахметов. Фото: РБК.

Один з найвпливовіших олігархів України Рінат Ахметов зробив пропозицію створити в Україні мозковий центр, який повинен запобігти економічним викликам, що стоять перед державою. Інформацію про ідею Ахметова виданню LB.ua повідомили учасники зустрічі, передають Патріоти України.

Ексклюзивний коментар журналістам також дав і сам Ахметов. Він зазначив, що в світі зростає ймовірність фінансової кризи, що змушує Україну діяти швидко і ефективно. Саме цим викликано пропозицію створити мозковий центр, який буде займатися виробленням аналітичних висновків і рішень для України в умовах наростаючої кризи.

"Зараз багато говорять про рецесію глобальної економіки і, швидше за все, можливу нову світову фінансову кризу. Для України це дуже серйозний виклик, необхідно приймати швидкі та ефективні рішення. Тому що коли, образно кажучи, у них (в світі) - кашель, у нас - запалення легенів". Для подолання подібного роду проблем, на його думку, необхідно оперативно створити "мозковий центр" - "потужний аналітичний центр, куди б увійшли кращі уми України та світу". "Думаю, великий бізнес готовий оплатити роботу такого центру", - заявив Ахметов.

Араби та Ізраїль нас врятують? Вітренко привідкрив таємницю «альтернативних» поставок газу в Україну, якщо Москва заблокує нашу "трубу" (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 10:32

У «Нафтогазі» опрацьовують варіанти альтернативних поставок газу в Україну. Про це глава правління компанії Юрій Вітренко заявив в інтерв’ю Радіо Свобода, зазначають Патріоти України. «Крім того, все-таки невелика таємниця, але ми зараз опрацьовуємо і ...

Міністр агрополітики Лещенко розповів, як погодні катаклізми вплинули на цьогорічний врожай та що буде з цінами на продукти восени

неділя, 1 серпень 2021, 10:20

Збір урожаю через погоду цього року відтермінувався в середньому на два тижні. Пізня весна, заморозки, які змінила страшенна спека, а за нею прийшли зливи та град. Аграріям цього року погода додала клопоту. Які культури найбільше постраждали від негоди...