Хіти тижня. Додати президенту мізків: Ахметов зробив несподівану пропозицію Зеленському

Ідея була озвучена на зустрічі представників великого бізнесу з главою держави Володимиром Зеленським, що відбулася напередодні.

Рінат Ахметов. Фото: РБК.

Один з найвпливовіших олігархів України Рінат Ахметов зробив пропозицію створити в Україні мозковий центр, який повинен запобігти економічним викликам, що стоять перед державою. Інформацію про ідею Ахметова виданню LB.ua повідомили учасники зустрічі, передають Патріоти України.

Ексклюзивний коментар журналістам також дав і сам Ахметов. Він зазначив, що в світі зростає ймовірність фінансової кризи, що змушує Україну діяти швидко і ефективно. Саме цим викликано пропозицію створити мозковий центр, який буде займатися виробленням аналітичних висновків і рішень для України в умовах наростаючої кризи.

"Зараз багато говорять про рецесію глобальної економіки і, швидше за все, можливу нову світову фінансову кризу. Для України це дуже серйозний виклик, необхідно приймати швидкі та ефективні рішення. Тому що коли, образно кажучи, у них (в світі) - кашель, у нас - запалення легенів". Для подолання подібного роду проблем, на його думку, необхідно оперативно створити "мозковий центр" - "потужний аналітичний центр, куди б увійшли кращі уми України та світу". "Думаю, великий бізнес готовий оплатити роботу такого центру", - заявив Ахметов.

Перекази українців із картки на картку масово блокують: У НБУ розповіли, коли зажадають довідку

вівторок, 13 квітень 2021, 15:43

В Україні банки мають право заблокувати перекази фізичних осіб із карти на карту в разі, якщо операція здалася підозрілою. Наприклад, якщо протягом дня клієнт отримав низку переказів по кілька тисяч гривень кожен. Про це в інтерв'ю "Мінфіну" розповів з...

Ціна відмови від реформ: У Зеленського розповіли про наслідки скасування МВФ кредитів для України

вівторок, 13 квітень 2021, 11:43

Україна має план «Б» на той випадок, якщо не вдасться отримати транш від МВФ — «затягнути паски». Про це заявив радник президента України з питань економіки Олег Устенко, який зазначив, що у разі відмови МВФ виділити кредит до вересня, витрати держбюдж...