Хіти тижня. Додати президенту мізків: Ахметов зробив несподівану пропозицію Зеленському

Ідея була озвучена на зустрічі представників великого бізнесу з главою держави Володимиром Зеленським, що відбулася напередодні.

Рінат Ахметов. Фото: РБК.

Один з найвпливовіших олігархів України Рінат Ахметов зробив пропозицію створити в Україні мозковий центр, який повинен запобігти економічним викликам, що стоять перед державою. Інформацію про ідею Ахметова виданню LB.ua повідомили учасники зустрічі, передають Патріоти України.

Ексклюзивний коментар журналістам також дав і сам Ахметов. Він зазначив, що в світі зростає ймовірність фінансової кризи, що змушує Україну діяти швидко і ефективно. Саме цим викликано пропозицію створити мозковий центр, який буде займатися виробленням аналітичних висновків і рішень для України в умовах наростаючої кризи.

"Зараз багато говорять про рецесію глобальної економіки і, швидше за все, можливу нову світову фінансову кризу. Для України це дуже серйозний виклик, необхідно приймати швидкі та ефективні рішення. Тому що коли, образно кажучи, у них (в світі) - кашель, у нас - запалення легенів". Для подолання подібного роду проблем, на його думку, необхідно оперативно створити "мозковий центр" - "потужний аналітичний центр, куди б увійшли кращі уми України та світу". "Думаю, великий бізнес готовий оплатити роботу такого центру", - заявив Ахметов.

Хіти тижня. Коронавірус із нафтою допомогли: Міжнародні резерви Росії рекордно впали з 2008 року за один тиждень

п’ятниця, 3 квітень 2020, 0:10

Економіка Росії опинилася в складній ситуації через потрійний удар. Експерти повідомляють, що такого обвалу резервів Центрального банку не було 12 останніх років, починаючи з осені 2008 року. Тоді за тижневий період з 17 по 24 жовтня ЦБ втратив 30,6 мл...

Долар виріс, газ подешевшав, казна просіла втричі: Цікаві цифри за рік президенства Зеленського (інфографіка)

четвер, 2 квітень 2020, 23:16

За час президентства Володимира Зеленського залишки на єдиному казначейському рахунку України зменшилися з 36 до 10 млрд гривень, а кілограм гречки подорожчав з 16 до 38 грн. При цьому трохи зменшився зовнішній борг і істотно подешевшав газ для населен...