Хіти тижня. Долар несподівано проб'є рекорд: Аналітик озвучив прогноз для України

В Україні вартість долара найближчим часом може пробити черговий рекорд і вперше за чотири роки в жовтні досягти позначки в 24 грн/$. Такий прогноз озвучив аналітик Єгор Комов, передають Патріоти України.

"Зараз баланс попиту і пропозиції вказує на те, що після несподіваного подорожчання в продажі долар знайшов точку рівноваги близько 24,5 грн/$. Думаю, що найближчим часом можемо опуститися нижче цього діапазону і навіть досягти 24 грн/$", – відзначає експерт.

При цьому курс долара до 20 жовтня перебуватиме близько вже звичної позначки в 24,4-24,5 грн/$. З одного боку на руку дешевого долара зіграли довгі вихідні. Традиційно в цей період українці продають валюту для того, щоб компенсувати витрати. З урахуванням позитивного настрою на ринку, аналітики впевнені – сюрпризів чекати не варто.
Джерело: Обозреватель

Путін на Місяці: Москва вирішила вразити світ проектом з побудови космоплану

понеділок, 25 травень 2020, 19:55

"Роскосмос", що не в змозі підтримувати навіть свої технології 1970-80-х, націлився на "прорив". З іншого боку, якщо колеги по ВПК закладають авіаносці, крейсера, криголами з неясною перспективою, чому б і собі не "освоїти" десятків мільярдів на дурняк