Хіти тижня. Дотягнути до 65-ти: Міністерка соцполітики Лазебна розповіла про підвищення пенсійного віку для українців

До 2028 року для виходу на пенсію у 60 років людині потрібно буде 35 років стажу.

Марина Лазебна. Фото: РБК.

Підвищувати пенсійний вік більше не можна, вважає міністерка соціальної політики Марина Лазебна, повідомляють Патріоти України.

"Для частини громадян підвищення пенсійного віку вже відбулося. На мою думку, підвищувати пенсійний вік більше нема куди", - наголосила вона.

Міністерка нагадала про пенсійну реформу 2017-го. У її рамках щороку до 2028-го зростають вимоги до кількості страхового стажу. "До 2028 року для виходу на пенсію у 60 років людині потрібно буде 35 років стажу. Якщо страховий стаж становитиме від 25 до 35 років, то на пенсію можна буде вийти в 63 роки. За стажу від 15 до 25 років - у 65", - пояснила Лазебна.

Джерело: Фокус

Стало відомо, хто з українців ризикує залишитися без виплат пенсій: озвучено категорії

понеділок, 2 жовтень 2023, 11:57

Виплату пенсії можуть зупинити, якщо українець не використовує свій банківський рахунок більш ніж 6 місяців. Щоб цього уникнути, треба хоча б раз за вказаний період провести транзакцію своєю пенсійною карткою, передають Патріоти України. Наприклад, мо...

Курс валют в Україні: Тиша перед бурею, або Чому треба боятися дешевого долара

понеділок, 2 жовтень 2023, 9:40

Гривня демонструє стабільність, втім, експерти попереджають - це ненадовго, передають Патріоти України. І знову стабільність курсу валют в Україні після "валідольного" вересня – перед початком жовтня долар "заснув", як це було двадцять днів тому. Весь...