Хіти тижня. Експерт спрогнозував стрибок цін на нафту

Котирування марки Brent можуть піднятися до позначки 40 доларів за барель.

Такий прогноз озвучив керівник відділу аналітики Forex Club Андрій Шевчишин, передають Патріоти України з посиланням на Oбозреватель.

На його думку, позитивний прогноз пов'язаний, перш за все, з деяким відновленням попиту на сировину. "Через пандемію коронавірусу, а також надлишок виробництва сировини попит сильно впав, але зараз з'явилися ознаки поліпшення ситуації. Зокрема, про це свідчить остання доповідь Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), яке знизило оцінку падіння попиту на нафту в поточному році до 8,6 млн барелів на добу з колишнього прогнозу в 9,3 млн. барелів на добу. Агентство також очікує і скорочення обсягів видобутку нафти, що позитивно позначиться на котируваннях", – зазначив Шевчишин.

Також зростанню цін сприятимуть і останні дані про скорочення запасів сировини в США – до 531,5 млн барелів. "І все ж бурхливого зростання чекати не варто, оскільки в цілому ринок побоюється другої хвилі поширення коронавірусу в світі, в разі якої знову відбудеться суттєве падіння попиту на нафту і, відповідно, цін на неї", – підсумував аналітик.

Маск часу не втрачає: Tesla вже підготувала нову революційну технологію для безпілотних авто

п’ятниця, 10 липень 2020, 0:32

Станом на сьогодні автовиробники досягли лише четвертого рівня. Компанія Ілона Маска – Tesla першою презентує технологію п'ятого рівня для безпілотних автомобілів. Показати нам її обіцяють вже до кінця 2020 року. Про це Ілон Маск розповів у відеозверне...

Навряд чи це просто збіг: Як українські чиновники врятували мільярд доларів російських виробників добрив

четвер, 9 липень 2020, 22:29

В РФ працює як мінімум п'ятірка великих корпорацій, для яких обхід українського ембарго на російські мінеральні добрива став однією з ключових бізнес-задач останнього часу. Рішення української Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі (МКМТ) не вводит...