Липень 2020 року може стати для російської економіки одним з найгірших місяців за останні 18 років: добові норми поставки нафти в Європу знизилися на 25% і не перевищують 1,67 мільйона рублів за один барель. Останній раз такий показник спостерігався в 2002 році. Про це повідомляється в відео на YouTube-каналі "Україна 365", передають Патріоти України.
Крім того, наголошується, що відвантаження "чорного золота" марки Urals вже в цьому місяці впадуть вниз до рівня 770 тисяч барелів на добу. У свою чергу, поставки російської нафти будь-якого виду через порти Балтійського моря впадуть майже в два рази і складуть 580 тисяч барелів на добу. Якщо порівнювати ці показники з попередніми роками, то продажі всіх сортів "чорного золота" можуть впасти на 14%, що є мінімальним рівнем з кінця 2014 року.
У той же час директор Інституту прогнозування кон'юнктури сировинного ринку Максим Авербух прогнозує настання кризи для російської нафтової галузі не через 30, а через 20 років. Його цитує "Новая Газета": за словами експерта, відмова Євросоюзу від споживання нафти і газу до 2050 року означає прискорення настання кризи в Росії найближчим часом. "Фактично мова йде про те, що наш найбільший ринок збуту нафти і газу перестане існувати в наступні півтора - максимум два десятиліття", - пише Авербух. Цим найбільшим ринком збуту нафти і газу є споживачі в країнах Європи, включаючи членів Європейського Союзу.
В Україні розробляють спеціальні механізми підтримки осіб старшого віку, серед яких, зокрема, виплати додаткових сум при досягненні 65 років. В цілому підтримка людей старшого віку передбачає три складові, розповіла міністерка соціальної політики Оксан...
Американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем нагадав про свій законопроєкт, який передбачає введення вторинних мит на імпорт нафти, газу, урану та інших продуктів із Росії, передають Патріоти України. Коментар Грема з’явився на тлі того, як президе...