Зараз в компанії працює 30 осіб, але в сезон доводиться залучати позаштатних працівників. Вироби з конопель зроблені в стилі “унісекс”, тож вони підійдуть як чоловікам так і жінкам. Для більш вибагливих клієнтів використовують ручну працю. Дешеве взуття виготовляють на автоматизованому виробництві. Тканину з конопель піддають спеціальній обробці, тож на дощову погоду взуття з конопель теж стане у пригоді.
У товаристві не працюють над індивідуальними замовленнями, адже це значно збільшує вартість взуття. Хоча в компанії мають своїх реалізаторів у Черкасах та Києві, все ж таки більшість продукції продають через мережу Інтернет.
Тепер підприємці продають свою продукцію до Іспанії, Словаччини, Німеччини та Італії, а зараз шукають представника в США. У подальших планах бізнесменів — налагодження виробництва шкарпеток, адже конопляна тканина дихає, а ноги не пріють та не мають неприємного запаху.
У розпал широкомасштабного російського вторгнення в Україну волонтери вигадували різноманітні способи збирання грошей на потреби ЗСУ. Наприклад, оголошували збір російських книжок, відправляли їх на переробку, а за виручені кошти купували необхідні вій...
Однак тепер отримати конкурентну перевагу над українськими олійниками буде не так легка, через нові мита від Києва на стровину. Польські виробники олії вимагають розблокування імпорту ріпаку з України. Вони оцінюють, що дефіцит сировини в сезоні 2025/2...