Хіти тижня. Газ дешевшає, обсяги продажу основному покупцю падають: "Газпром" оновив свій рекорд падіння прибутку. - Ще й з Україною розрахуватись по судам не вистачить?

Конкуренція зростає через нарощування поставок скрапленого газу з США та інших гравців, котрі націлились на зменшення "російського пирога" на європейському ринку, основному для російського монополіста

Чистий прибуток "Газпрому" в третьому кварталі знизився на 45% до 3,32 млрд доларів на тлі скорочення обсягів експортних поставок і більш низьких цін на природний газ на європейському ринку, повідомляють Патріоти України з посиланням на Рейтер.

Загальні продажі компанії в минулому кварталі знизилися до 1,6 трлн рублів у порівнянні з 1,9 трлн рублів за аналогічний період роком раніше.

Валова виручка від поставок газу в Європу та інші ринки, що не включають Росію і пострадянські країни, становила 587 мільярдів рублів, скоротившись на 37% у річному вираженні.

Середня ціна газу впала до 169,8 долара за тисячу кубометрів з 250,8 доларів в третьому кварталі 2018 року.

Обсяги поставок на зазначені ринки також знизилися в липні-вересні, склавши 53,5 млрд кубометрів проти 56,9 млрд кубометрів за той же період минулого року.

Чистий борг "Газпрому" на кінець третього кварталу становив 2,86 трлн рублів, пише видання.

Хіти тижня. Українцям різко підвищують штрафи: Кому доведеться платити і за що

четвер, 23 січень 2020, 0:35

В 2020 році українським підприємцям підняли штрафи за порушення правил з продажу товарів або послуг. Адже за законом будь-які операції з продажу повинні враховуватися з допомогою касових апаратів або інших реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Про...

Новий гіпершвидкісний японський поїзд з'явився на світ завдяки... качкодзьобу (фото)

середа, 22 січень 2020, 23:41

Такий тип носа з'явився ще в 1997 у поїзда Е3 для тихого проходження гірських тунелів. Новий гіпершвидкісний японський потяг став схожий на качкодзьоба і їздить зі швидкістю 400 км / год - інженери просто запозичили найкращу аеродинаміку у птиці, перед...