Хіти тижня. Газ дешевшає, обсяги продажу основному покупцю падають: "Газпром" оновив свій рекорд падіння прибутку. - Ще й з Україною розрахуватись по судам не вистачить?

Конкуренція зростає через нарощування поставок скрапленого газу з США та інших гравців, котрі націлились на зменшення "російського пирога" на європейському ринку, основному для російського монополіста

Чистий прибуток "Газпрому" в третьому кварталі знизився на 45% до 3,32 млрд доларів на тлі скорочення обсягів експортних поставок і більш низьких цін на природний газ на європейському ринку, повідомляють Патріоти України з посиланням на Рейтер.

Загальні продажі компанії в минулому кварталі знизилися до 1,6 трлн рублів у порівнянні з 1,9 трлн рублів за аналогічний період роком раніше.

Валова виручка від поставок газу в Європу та інші ринки, що не включають Росію і пострадянські країни, становила 587 мільярдів рублів, скоротившись на 37% у річному вираженні.

Середня ціна газу впала до 169,8 долара за тисячу кубометрів з 250,8 доларів в третьому кварталі 2018 року.

Обсяги поставок на зазначені ринки також знизилися в липні-вересні, склавши 53,5 млрд кубометрів проти 56,9 млрд кубометрів за той же період минулого року.

Чистий борг "Газпрому" на кінець третього кварталу становив 2,86 трлн рублів, пише видання.

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...

Хіти тижня. Долар розвернеться на 180 градусів після виборів: Еексперти спрогнозували, що буде з гривнею

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 0:10

В Україні після першого туру місцевих виборів почнеться плавне зміцнення гривні. Рух долара розвернеться на 180 градусів, а валюта опуститься до позначки близько 28,2 грн/$, передають Патріоти України. Як і чому зміниться вартість валюти . Долар колив...