Хіти тижня. Газон на даху і скляні панелі: Метро на Виноградар обіцяють оформити незвичним чином

Зараз будівельники займаються зміцненням котловану з боку примикання до конструкції тунелів вестибюля майбутньої станції "Мостицька".

Метро на Виноградар обіцяють відкрити в грудні 2021 року. Будівництво двох нових станцій - "Мостицька" і "Проспект Правди" - просувається, незважаючи на карантин і проблеми з бюджетом. У КМДА запевняють, що проблеми не торкнуться двох станцій на Виноградар, передають Патріоти України.

У "Київметробуді" розповіли, що зараз будівельники займаються зміцненням котловану з боку примикання до конструкції тунелів вестибюля майбутньої станції "Мостицька". Також забетонована чергова частина перекриттів внутрішніх приміщень. Також в компанії показали, як будуть виглядати майбутні станції.

Цікаво, що оформлення нових станцій буде з "родзинкою". Так, на "Мостицькій" на даху хочуть зробити газон, а на "Проспекті Правди" планують використовувати жовті металеві панелі, а також скляні панелі, що вперше буде застосовано в київському метро.

На Виноградар планують побудувати чотири станції від кінцевої "Сирець". Крім "Мостицькій" і "Проспекту Правди" гілку хочуть продовжити станціями "Виноградар", "Вулиця Маршала Гречка", а також електродепо.

Станцію "Виноградар" планують прикрасити незвичайними світильниками, а на "Вулиці Маршала Гречка" зробити рельєфну стелю.

Джерело: РБК-Україна

Genesis: У Німеччині представили концепт нової БМП

п’ятниця, 25 вересень 2020, 23:27

Новий тренд при проєктуванні майбутніх бойових платформ хочуть опанувати у США і навіть в Україні. Німецька компанія FFG Flensburger Fahrzeugbau у Фленсбурзі представила технологічний демонстратор колісної нової бойової броньованої машини під назвою Ge...

Українське "завтра": Польща назвала дату закриття всіх своїх вугільних шахт

п’ятниця, 25 вересень 2020, 22:44

Переговори між урядом і профспілками шахтарів тривали кілька днів і тепер угоду передадуть до Єврокомісії. Зазначається, що переговори між урядом і профспілками тривали кілька днів і тепер угоду передадуть до Єврокомісії. Глава профспілки «Солідарність...