Хіти тижня. І їм це подобається! Поліція США почала патрулювати вулиці на електровелосипедах українського виробництва (фото)

За словами правоохоронців, електровелосипеди нічим не відрізняються від автомобілів і дозволяють патрульним реагувати на виклики майже так само швидко, як і правоохоронцям на автомобілях.

Американські поліцейські почали патрулювати вулиці на електровелосипедах українського виробництва. За словами правоохоронців, електровелосипеди нічим не відрізняються від автомобілів і дозволяють патрульним реагувати на виклики майже так само швидко, як і правоохоронцям на автомобілях. У відділі поліції Бревард в штаті Північна Кароліна зазначають, що все більше правоохоронців хочуть пройти навчання на патрулювання на велосипедах, передають Патріоти України.

Модель TopCop базується на електричних велосипедах Top 2.0 Delfast. Однак вона має необхідну для правоохоронців апаратуру, зокрема, ліхтарі, сирени і ящики для зберігання.

Розташований позаду мотор потужністю 5 кВт (6,7 к.с.) дозволяє розігнати велосипед до 80 км / год. Також Delfast TopCop обладнали акумулятором потужністю 3,5 кВт / год. (запас ходу 280 км). Наприклад, такі ж показники має електромотоцикл Zero FXS в базовій модифікації.

Ситуація складна: Експерт пояснив, чому відключення світла у Києві є довшими, ніж в інших містах

неділя, 26 травень 2024, 7:22

У Києві набагато більше критичної інфраструктури, ніж в цілому по України. Це столиця, тут є багато промислових та інфраструктурних потужностей, які захищені державою як критичні. Відповідно для приватних споживачів та звичайного бізнесу електрики зали...

"Кількість бензовозів зросла в чотири рази": Експерт пояснив, чи загрожує Україні дефіцит пального

неділя, 26 травень 2024, 6:47

Постачання пального і впевненість у тому, що воно буде – це одна з небагатьох точок опори, на які зараз можна розраховувати. Про це заявив директор "Консалтингової групи А-95" Сергій Куюн в ефірі телемарафону "Єдині новини". "Це все через те, що у нас ...