Хіти тижня. І їм це подобається! Поліція США почала патрулювати вулиці на електровелосипедах українського виробництва (фото)

За словами правоохоронців, електровелосипеди нічим не відрізняються від автомобілів і дозволяють патрульним реагувати на виклики майже так само швидко, як і правоохоронцям на автомобілях.

Американські поліцейські почали патрулювати вулиці на електровелосипедах українського виробництва. За словами правоохоронців, електровелосипеди нічим не відрізняються від автомобілів і дозволяють патрульним реагувати на виклики майже так само швидко, як і правоохоронцям на автомобілях. У відділі поліції Бревард в штаті Північна Кароліна зазначають, що все більше правоохоронців хочуть пройти навчання на патрулювання на велосипедах, передають Патріоти України.

Модель TopCop базується на електричних велосипедах Top 2.0 Delfast. Однак вона має необхідну для правоохоронців апаратуру, зокрема, ліхтарі, сирени і ящики для зберігання.

Розташований позаду мотор потужністю 5 кВт (6,7 к.с.) дозволяє розігнати велосипед до 80 км / год. Також Delfast TopCop обладнали акумулятором потужністю 3,5 кВт / год. (запас ходу 280 км). Наприклад, такі ж показники має електромотоцикл Zero FXS в базовій модифікації.

"Епоха бідності" уже скінчилась? Уряд скасував обмеження на високі зарплати топ-менеджерам держпідприємств

середа, 28 жовтень 2020, 15:45

Кабінет міністрів зняв обмеження, якими місячна винагорода і заробітна плата керівникам та членам наглядових рад підприємств державного сектору визначається у розмірі, що не перевищує 10 розмірів мінімальної заробітної плати. Про це повідомляє прес-слу...

Порушує європейські директиви: ЗМІ вказали на російський слід ідеї зі списанням вагонів за віком

середа, 28 жовтень 2020, 12:15

Реалізація такої моделі в РФ призвела до дефіциту рухомого складу і зростання ставок на користування вагонами. Мінінфраструктури пропонує задіяти в Україні російську модель модернізації рухомого складу на залізниці, яка в РФ провалилася. Про це йдеться...