
Росія хоче перебазувати зі США на свою територію пускову платформу проекту "Морський старт". Про це повідомляють джерела в ракетно-космічній промисловості і в уряді Росії, передають Патріоти України з посиланням на "РИА Новости".
Для цього вже виконали підготовчі роботи. Як стало відомо, з пускової платформи "Одіссей" вже демонтували все американське й українське обладнання. Плавучий космодром готовий до транспортування з Лонг-Біч в США на Далекий Схід. Однак для цього потрібно отримати відповідний дозвіл від Держдепу. Наразі з цього питання ведуться переговори.
У Росії загострюється паливна криза, яка охопила десятки регіонів. Водії змушені займати черги на автозаправках ще з раннього ранку, а в багатьох областях запроваджуються суворі обмеження на продаж пального, передають Патріоти України. За повідомленням...
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...