Хіти тижня. Карлик готує новий шантаж: Путін назвав умову, за якої Росія підпише з Україною контракт на транзит газу

Путін прокоментував ймовірність підписати новий газовий контракт з Україною

Російська Федерація готова підписати контракт про транзит газу через територію України на основі європейського законодавства, якщо Київ імплементує його до кінця року, передають Патріоти України.

Тим не менш, президент Росії Володимир Путін під час свого виступу на "Енергетичному тижні" засумнівався, що Україна встигне імплементувати європейське енергетичне законодавство, передає ТАСС.

Якщо ж ні, що цілком ймовірно, Росія готова продовжити на якийсь час, скажімо, на рік чинний контракт на прокачування газу, – сказав Путін.

Але, за словами російського лідера, прокачування газу по Україні має бути економічно доцільним для всіх учасників процесу.

Що передбачають європейські правила транзиту газу? Прозорий процес формування тарифів на газ та його транзит. Відповідно до них компанія, яка постачає газ не може відповідати за його транспортування, тому Україна буде мусіти розділити свою найбільшу енергетичну компанію "Нафтогаз" та виокремити оператора газотранспортної системи в окрему юридичну особу.

Хіти тижня. США приготували нові "санкції з пекла": Журналіст пояснив, як Росію знищать фінансово

субота, 28 листопад 2020, 4:00

Після інавгурації Джо Байдена як президента США у Росії почнуться величезні проблеми. Як пише в блозі оглядач НВ Іван Яковина, відразу після початку президентства Байдена у США введуть так звані "санкції з пекла" - DAASKA (Закон про захист американсько...

Хіти тижня. Трасу Н-14 уперше капітально відремонтували з часів правління Сталіна (відео)

субота, 28 листопад 2020, 3:00

При правильній експлуатації очікуваний міжремонтний термін бетонної дороги Н-14 складає 18 років. Уперше за 70 років капітально відремонтували трасу Н-14 на Миколаївщині. Зараз 66 кілометрів покриття автошляху вже в цементобетоні, передають Патріоти Ук...