На борту Міжнародної космічної станції з ладу вийшли всі туалети, в зв'язку з чим астронавти змушені користуватися памперсами. Про це йшлося під час переговорів екіпажу з наземними фахівцями під час трансляції NASA, зазначають Патріоти України.
За словами командира МКС італійця Луки Пармітано, зараз один з туалетів російського виробництва WHC - в американському модулі Tranquility - не працює через постійні індикацій несправності, а другий - асенізаційні-санітарний пристрій в російському модулі "Зірка" - не використовується через переповнення бака.Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...