На борту Міжнародної космічної станції з ладу вийшли всі туалети, в зв'язку з чим астронавти змушені користуватися памперсами. Про це йшлося під час переговорів екіпажу з наземними фахівцями під час трансляції NASA, зазначають Патріоти України.
За словами командира МКС італійця Луки Пармітано, зараз один з туалетів російського виробництва WHC - в американському модулі Tranquility - не працює через постійні індикацій несправності, а другий - асенізаційні-санітарний пристрій в російському модулі "Зірка" - не використовується через переповнення бака.Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...