На борту Міжнародної космічної станції з ладу вийшли всі туалети, в зв'язку з чим астронавти змушені користуватися памперсами. Про це йшлося під час переговорів екіпажу з наземними фахівцями під час трансляції NASA, зазначають Патріоти України.
За словами командира МКС італійця Луки Пармітано, зараз один з туалетів російського виробництва WHC - в американському модулі Tranquility - не працює через постійні індикацій несправності, а другий - асенізаційні-санітарний пристрій в російському модулі "Зірка" - не використовується через переповнення бака.Малорухливий спосіб життя, смажена їжа, шкідливі звички – усі ці фактори стають причиною появи тромбів. Лікар розповів, які 4 продукти потрібно включити до раціону, щоб розчинити тромби. Небезпечними у разі є і бляшки, які утворюються внаслідок зниженн...
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...