На борту Міжнародної космічної станції з ладу вийшли всі туалети, в зв'язку з чим астронавти змушені користуватися памперсами. Про це йшлося під час переговорів екіпажу з наземними фахівцями під час трансляції NASA, зазначають Патріоти України.
За словами командира МКС італійця Луки Пармітано, зараз один з туалетів російського виробництва WHC - в американському модулі Tranquility - не працює через постійні індикацій несправності, а другий - асенізаційні-санітарний пристрій в російському модулі "Зірка" - не використовується через переповнення бака.ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...