Хіти тижня. Кінець павутинню "Газпрому": ​Російський уряд визнав, що епоха трубопровідного газу добігає кінця

За останнє десятиліття споживання зрідженого газу у світі зростало в чотири рази швидше, ніж видобуток природного газу

Трубопровідному газу передрекли витіснення з ринку. Частка зрідженого природного газу (ЗПГ) у світовій торгівлі буде збільшуватися. Про це заявив міністр енергетики Росії Олександр Новак, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТАСС.

За його словами, до 2035 року скраплений газ поступово витіснить трубопровідний з провідних позицій на ринку.

«За останнє десятиліття споживання зрідженого газу у світі зростало в чотири рази швидше, ніж видобуток природного газу. За цей же час число країн-імпортерів збільшилося більш ніж у два рази. За прогнозами, до 2030 року світовий попит на зріджений газ зросте до 580 мільйонів тонн, а частка ЗПГ у світовій торгівлі збільшиться з 35% у 2017 році до 52% до 2035 року», – передрік Новак.

Міністр також додав, що до 2025 року Росія буде щорічно виробляти понад 68 мільйонів тонн зрідженого природного газу, а в перспективі частка країни на глобальному ринку скрапленого газу може досягти чверті від загальносвітового показника. На думку Новака, в найближчі десятиліття газ забезпечить вирішення актуальних завдань щодо скорочення викидів парникових газів.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих

Бензин на АЗС різко подорожчав: Експерти дали прогноз, як зміняться ціни протягом тижня

вівторок, 20 жовтень 2020, 22:51

С​хоже, що після тривалої стабільності на паливному ринку ціни на заправках почали рости. Мережа АЗС групи «Приват» увечері 19 жовтня підвищила ціни на бензин і дизельне паливо на 1 гривню. Так, літр дизпалива і бензину марки А-95 в мережах «Укрнафта»,...