Хіти тижня. Кінець павутинню "Газпрому": ​Російський уряд визнав, що епоха трубопровідного газу добігає кінця

За останнє десятиліття споживання зрідженого газу у світі зростало в чотири рази швидше, ніж видобуток природного газу

Трубопровідному газу передрекли витіснення з ринку. Частка зрідженого природного газу (ЗПГ) у світовій торгівлі буде збільшуватися. Про це заявив міністр енергетики Росії Олександр Новак, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТАСС.

За його словами, до 2035 року скраплений газ поступово витіснить трубопровідний з провідних позицій на ринку.

«За останнє десятиліття споживання зрідженого газу у світі зростало в чотири рази швидше, ніж видобуток природного газу. За цей же час число країн-імпортерів збільшилося більш ніж у два рази. За прогнозами, до 2030 року світовий попит на зріджений газ зросте до 580 мільйонів тонн, а частка ЗПГ у світовій торгівлі збільшиться з 35% у 2017 році до 52% до 2035 року», – передрік Новак.

Міністр також додав, що до 2025 року Росія буде щорічно виробляти понад 68 мільйонів тонн зрідженого природного газу, а в перспективі частка країни на глобальному ринку скрапленого газу може досягти чверті від загальносвітового показника. На думку Новака, в найближчі десятиліття газ забезпечить вирішення актуальних завдань щодо скорочення викидів парникових газів.

"Коптилкам" добігає кінець швидше, ніж гадалось: У Норвегії перестали купувати бензинові та дизельні автівки

субота, 10 квітень 2021, 23:35

Опубліковано дані про продажі автомобілів у Норвегії у березні 2021 році. Інформаційна рада по дорожньому руху Норвегії (Opplysningsrådet for Veitrafikken, OFV) опублікувала дані про продажі автомобілів у країні у березні 2021 році. За місяць було прод...

Скоро стартує ринок землі: Держгеокадастр назвав прогнозну ціну гектара у різних регіонах

субота, 10 квітень 2021, 22:35

Розкид цін на землю в регіонах України буде дуже істотний, вважають у Держгеокадастрі. Вартість залежатиме від конкуренції за ділянку і можливості зміни її призначення, передають Патріоти України. . «Ділянки поля уздовж основних трас, які теоретично мо...