Польський оператор Gaz-System провів останнє зварювання газопроводу Baltic Pipe, що з'єднав узбережжя Данії та Польщі. Отже, укладання морської ділянки газопроводу завершено, йдеться у пресрелізі компанії, зазначають Патріоти України.
"Із завершенням будівництва морської ділянки у Балтійському морі ми наблизилися до бажаної мети – досягти диверсифікації постачань енергоносіїв до Польщі 2022 року. Через Baltic Pipe надходитиме 10 млрд куб.м газу на рік, що можна порівняти з постачанням Газпрому, контракт з яким закінчиться в грудні наступного року", – зазначено у повідомленні.
Очікується, що комерційне транспортування газу через Baltic Pipe розпочнеться з 1 жовтня 2022 року.
Морська частина газопроводу має довжину близько 275 км. Укладанням займалося три судна-укладачі та ще 32 допоміжних суден. Роботи велися в режимі 24/7, до них було залучено 1100 осіб, включно з екіпажами суден та гелікоптерів.
Проєкт Baltic Pipe було визнано Європейською Комісією "Проєктом спільних інтересів" (PCI), він має цей статус постійно з 2013 року. Проєкт отримав фінансову підтримку від ЄС у межах програми Connecting Europe Facility (CEF). Загальна сума наданого наразі фінансування – 266,8 млн євро. Гроші призначені, зокрема, для виконання проєктних робіт, отримання необхідних адміністративних дозволів та виконання будівельно-монтажних робіт.
Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...
Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...